14 вересня в Одесі пройшло засідання колегії Державної міграційної служби. Участь в заході взяли представники обласної та міської влади, а також Служби безпеки України і Національної поліції регіону. Голова ДМС України наголосив: міграційна служба не лише документує громадян України, а також займається іноземцями, особами без громадянства, біженцями. І виконувати такі обсяги роботи неможливо без допомоги місцевої влади.

Максим Соколюк, голова Державної міграційної служби України

Вся держава взяла курс на децентралізацію. І було прийняте дуже важливе рішення надати можливість, надати повноваження Центрам надання адмінпослуг, які створюються місцевою владою, створюються за допомогою адміністрацій державних, на надання адміністративних послуг населенню по оформленню документів. І вже на сьогоднішній день — я радий назвати цю цифру — 111 по всій країні, 111 центрів почали працювати.

Голова Одеської облдержадміністрації зауважив: такі зустрічі дуже важливі — адже саме на них обговорюються ті проблеми, які сьогодні існують, і знаходяться шляхи їх вирішення. Зокрема, він наголосив на тому, що інколи у переселенців з Криму та Донбасу виникають проблеми з оформленням документів — а тому такі люди потребують особливої уваги.

Максим Степанов, голова Одеської облдержадміністрації

У вас почала діяти система електронних черг. Наприклад, в нашому регіоні вона дуже — те, що стосується оформлення ID-карток принаймні  — вона дуже чудово діє в місті Одеса, в місті Чорноморськ. Але мені здається, дуже хотілось би, щоб вона була запроваджена на всі без виключення райони Одеської області. Тому що люди живуть скрізь. Так, у нас Одеська область — сама велика в Україні, але це дуже-дуже важливо.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Если первые месяцы нашего сотрудничества мы могли принять всего лишь около 3 тысяч человек в месяц на регистрацию места проживания и на паспортные услуги, то в январе 15-го года эта цифры увеличилась до 5 тысяч. А сейчас — более 13 тысяч человек в месяц мы с вами можем обслужить. Если раньше людям надо было подавать документы на регистрацию и снятия регистрации с места проживания и ждать три дня, чтобы получить готовый результат, то теперь эти услуги можно получить в течение 20 минут.

Голова ДМС України наголосив: спільна робота служби з місцевою владою продовжуватиметься надалі, а умови надання адміністративних послуг українцям будуть лише покращуватись.

Комментарии закрыты