З 26 по 29 липня в Одесі пройде головна книжково-літературна подія літа — XXII міжнародний книжковий фестиваль «Зелена хвиля». Програма «Межі літератури» за участю письменників, поетів, критиків, редакторів, художників, діячів культури з України, США, Великобританії, Німеччини, Росії проходить у п’яти міських просторах — Impact Hub Odessa, Термінал 42, iQSpace, 4City, Книгарня-кав’ярня Старого Лева. Odesa Edition, а фестивальний центр з книжковою ярмаркою – в Зеленому  театрі. Що чекає на відвідувачів фестивалю розповіли директор департаменту культури та туризму Тетяна Маркова та Белла Ханамерян- директор компанії «Експо- Юг- сервис» 24 липня, у прес- центрі Одесит. За словами спікерів — це грандіозна подія, яка включає в себе чотири дні роботи ярмарку; три «Книжкові ночі» з концертами, літературні вечори, покази документального кіно і книготоргівля до півночі; недільний книгосток; книжковий аукціон, розіграші книг від видавництв і ще багато іншого.

Тетяна Маркова, директор департаменту культури та туризму ОМР

Аспект развития этого проекта очень много плановый и и растет с геометрической прогрессией , потому что из обычной выставки, из , изданий каких- то проектов, возможностей приобрести новую литература, познакомиться с литературой. Это действительно превращается в огромный культурологический проект  , который включает в себя массу интересных встреч, массу мастер- классов, знакомств , открытых чтений, концертных программ, экранизации литературных произведений , конкурсы взрослых и детских, я даже не могу перечислить всего того, что включает в себя проект «Зеленая волна».

 Белла Ханамерян, директор компанії «Експо-Юг-сервис»

Торжественное открытие «Зеленой волны», которое состоится в 17.00, 26 числа, традиционно открывать выставку будет Михаил Михайлович , он дал подтверждение нам и нам очень приятно, что на протяжении 22 лет Михаил Михайлович поддерживает проект. Приходите, погружайтесь вместе с нами в этот мир и будьте с нами на одной волне.

Комментарии закрыты