Перехід  на самообслуговування  будинків створює багато запитань для тих, хто все ж таки прийняв таке рішення. Наприклад, як довго доведеться чекати на отримання технічного паспорту на будинок? На це та інші запитання представників ОСББ відповів директор департаменту міського господарства Олександр Козловський.
Технічний паспорт на будинок — це один з найважливіших моментів у створенні ОСББ. З цього приводу в Одесі у власників багатоквартирних будинків з’явився ряд питань до директора департаменту міського господарства Олександра Козловського. І тому 13 червня сторони зустрілися для того, щоб обговорити всі виниклі питання і прийти до спільного знаменника.

Олександр Козловський, Департамент міського господарства ОМР
паспорта изготавливаются за бюджетные деньги согласно программ,е которая была принятя ОГС.  В 16 году  в марте месяце  были изготовлены 126 паспортов  в этом году в работе уже 112  и соответственно пообещал  людям, что в любом случае  технический паспорт  каждому ОСМД  будет изгтовлен  и передан  для того, чтобы можно было осуществлять свою деятельность,  посчитать тариф, вернее не тариф, а размер суммы за участие по ксплуатации дома.  Все документы ЖКСом будут отданы.

Для виготовлення  техпаспорту на будинок  необхідна певна технічна документація і для того, щоб її отримати треба звернутися до  свого ЖКСу.  За словам Олександра Козловського вона буде передана протягом 10 днів з моменту звернення конкретної особи. Окрім того, представники ОСББ мали запитання щодо тарифів за обслуговування будинків.

Олександр Козловський, Департамент міського господарства ОМР
Каждый ОСМД может себе взять любую обслуживающую компанию  и на будет скажем так обслуживать  этот дом.  Может этот ОСМД сам индивидуально  обслуживать свой дом  но может он в числе  и заключить договор  с КП  которое в своем уставе имеет  такой вид деятельности как управление жилыми домами

З часом в Одесі створення ОСББ набирає все більшою популярності і за словами директора департаменту міського господарства головна їхня задача — це максимально проінформувати населення у цьому напрямку та допомогти в рішенні усіх запитань, які виникли.

Комментарии закрыты