Унікальний проект — веб-портал «Твій депутат Одеської міської ради» — створили у рамках проекту «Електронне відкрите місто». Відтепер зв’язок між депутатами та громадянами стане міцнішим. Але, як зазначив Одеський міський голова, такий, безумовно, ефективний інструмент все ще залишається інструментом, яким потрібно грамотно користуватись. І уникнути переходу від реальних справ до інтернет-листування.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Вот к этим ко всем инструментам нужно относиться достаточно… Это не панацея от всех бед, это не таблетка, которую принял — и сразу все, у нас общество стало открытым, прозрачным, ни в коем случае. Это еще один способ, инструмент. То есть, ну, надо подумать. В этом вопросе надо подумать. Мы не стесняемся говорить того, что любая система не может быть абсолютно совершенной. Здесь необходимо вместе уже советоваться, думать и принимать решения.

На веб-порталі кожен депутат може не лише ознайомитися з поданими на його ім’я зверненнями та запитами громадян і відповісти на них, а й відправити власне звернення до міськради і департаментів, а за допомогою SMS-інформування відстежити проходження звернень і отримати відповідь на свої запити з прикріпленими документами.

Андрій Сиваш, директор Департаменту інформації ОМР

Мы попадаем на персональную страницу депутата. Мы можем ознакомиться с его биографией, точно так же жители могут записаться к депутату на прием и задать ему вопросы. Эти данные попадают в личный кабинет депутата, я буду рассказывать про него чуть дальше. Можно ознакомиться с отчетностью депутатской, также посмотреть более детально карту депутатского округа.

Найголовніша перевага порталу в тому, що його система повністю інтегрована з міською системою сервісу 15-35 — звернення громадян. Таким чином депутат, обираючи свій округ, може повністю зрозуміти ті звернення містян, які спрямовані до виконавчих органів. Отже депутат повністю розуміє все, що відбувається на території його округу.

Андрій Сиваш, директор Департаменту інформації ОМР

Кроме того, что мы понимаем помесячно все запросы в исполнительные органы власти, точно так же мы можем просмотреть эти запросы и ответы на них чиновников, если жители города дали разрешение, что этот вопрос публичный и он выносится в публичную плоскость на карту города.

Запуск порталу намічений на січень 2018 року, а у подальших планах — розробка відео-інструкції для сайту, аби у користувачів не залишалось жодних питань до його експлуатації.

Комментарии закрыты