Робота над розвитком спортивної інфраструктури Одеси триває. Новий парк для екстремальних розваг незабаром з’явиться в парку Шевченка. Відповідне рішення про призначення управління дорожнього господарства замовником у будівництві спортмайданчика було прийняте на останньому засіданні виконкому. Заступник міського голови В’ячеслав Шандрик разом з головним архітектором міста та представниками компанії-забудовника провели виїзну нараду поблизу Суворівської алеї — на місці де незабаром і з’явиться перший в Україні сучасний скейт-парк.

На цьому пустирі в парку Шевченка вже незабаром з’явиться скейт-парк для екстремальних видів спорту нового типу, аналогів в Україні — немає, — кажуть представники мерії.

Александр Голованов, управление архитектуры и градостроительства ОГС

Её площадь — порядка тысячи метров, здесь будут предусмотрены тренажерные комплексы для занятий скейт-бордом, велосипедом, экстримом, ролики, то есть, экстремальные виды спорта.

Ескіз проекту розроблений на основі світового досвіду, а головне, — побажань основних користувачів майбутнього парку.

Вячеслав Шандрык, заместитель Одесского городского головы

Ранее было общение с ребятами-скейтбордистами, велосипедистами, такая площадка в городе нужна. Есть площадка, которая ранее использовалась как спортивная, она сегодня не имеет деревьев. которые нужно сносить, сегодня это запущенная, заброшенная площадка. Когда здесь будет расположен скейтодром, мы сможем и проводить соревнования, и ребята смогут заниматься просто в свое удовольствие.

Забезпечувати одеську молодь необхідними умовами для занять різними видами спорту — це сьогодні завдання міської влади і робота над цим триває, — зазначає В’ячеслав Шандрик. Досвіду будівництва подібних об’єктів Україна поки не має, тому для виконання робіт будуть залучені як українські, так і іноземні спеціалісти

Александр Голованов, управление архитектуры и градостроительства ОГС

Представленье сегодня вам проектные решения являются результатом долгих исследований. радиусы, высоты, плотность материала — все это результат наработанного международного опыта в строительстве таких сооружений для экстремальных видов спорта.

В перспективі скейт-парк буде не тільки місцем відпочинку для спортсменів, у майбутньому парку будуть передбачені всі умови для тренування з інструкторами та змагання різних рівнів. Аби реалізувати проект знадобиться чимало часу та зусиль, втім міська влада налаштована подарувати одеській молоді новий сучасний скейт-парк у найкоротші терміни наскільки це можливо.

Комментарии закрыты