27 жовтня міська бібліотека для дорослих №7 відзначала особливе свято. Заклад було повністю відремонтовано міською владою, а привітати читачів приїхав мер Геннадій Труханов.

-Ничего себе как у вас красиво!

-Геннадий Леонидович, это вам.

-Слава Богу, что наконец-то могу вас поблагодарить. Это уже 3-й филиал, который ремонтируется. За всю мою бытность, в библиотечной системе, ЦБС, такого никогда не было. Библиотекам мало уделялось внимания. А Николай Рубакин говорил, что хорошая библиотека — это книжное отражение вселенной. Поэтому сегодня мы открываем вселенную. Вселенную просвещения, разума, добра и за это вам огромное спасибо.

Відремонтована бібліотека зовсім на схожа на місце, де можна нудьгувати — тут стоять стелажі з новими виданнями і є комп’ютерна зона, де діти можуть вивчати уроки або шукати всю необхідну інформацію. Також приміщення розділене на зони, де читачі легко знайдуть книгу на будь-який смак: від дамських романів і до фантастики. Як кажуть самі бібліотекарі, в комфортній залі вже планують проводити зустрічі з одеськими письменниками.

-Я учусь в 1-й гимназии, тут имею абонемент, потому что живу там в доме. Председатель молодежного совета мира. Пришел посмотреть как здесь.

-А вообще из литературы что тебе нравится?

-Люблю больше украинские творы, Тараса Шевченко.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Когда говорят слово «библиотека», ты пойдешь в библиотеку? И когда библиотека выглядела так, как она выглядела ранее, то у малышей наших, юношей, девушек, молодого поколения не особо желание идти в какое-то старое такое полуподвальное, закрашенное краской, 10-ю слоями, какое-то полуподвальное мрачное помещение. Нет желания идти. Формируется любовь к книге, к чтению, в том числе от места где это находится.

Не зважаючи на те, що більшість читачів бібліотеки №7 — дорослі, тут є і дитячий куточок. Сьогодні бібліотека — це не тільки те місце де можна в тиші почитати книгу, це спосіб спілкування. Особливо для більш старшого покоління. Складно не любити читати, коли в місті відкриваються сучасні, затишні і повні нових видань бібліотеки. Бібліотека №7 вже приймає велику кількість читачів тож саме час і вам поспішити записатися.

Комментарии закрыты