Самоорганізація населення — досить важливий аспект на сьогодні. Городяни об’єднуються для вирішення своїх питань і в цьому їм сприяє міська влада. 27 жовтня СОН Суворівського району отримав нове приміщення, в якому жителі 44 будинків, а це близько 30 тисяч, зможуть вирішувати свої нагальні життєві справи: від питань ветеранів до питань з приводу отримання ліків в аптеці.

Я благодарен, моя политическая прописка в Суворовском районе, благодарен людям. Когда меня начинают ревновать, вы всё для Суворовского…

-Но мы же родные

-А я говорю, послушайте, эти люди мне поверили. Во-вторых, если вы посмотрите, не только для Суворовского. Вы посмотрите в каком состоянии я избирался в первый раз депутатом в Суворовском районе в 2004 году. И стал депутатом в 2005-м году, я пришел сюда и вы не представляете в каких условиях жили люди. Если в районе проживает около 300 тысяч, 40 тысяч детей и нет поликлиники. Мы имели права это допустить? Не имели!

Сьогодні міську владу перш за все цікавить ефективність роботи органів місцевого самоврядування, які спілкуються з людьми на місцях. Саме завдяки злиттю сил депутата міської ради Сергія Страшного і депутата обласної ради Олександра Ахмерова 27 жовтня в Суворовському районі, змогли відкрити і СОН і новий стадіон.

Олександр Ахмеров, депутат обласної ради, фракція «Доверяй делам!»

Знаете, в первую очередь хотелось бы сказать, всегда когда появляются депутаты во дворах, особенно оппозиционных политических сил, это свидетельствует о том, что скоро будут выборы. Так вот я хочу сказать что выборы у нас далеко, а то что сегодня происходит — это результат той системной работы, которую проводит наша команда «Доверяй делам» вместе с депутатами городского совета и вместе с мэром города.

Перш за все, СОН — це зв’язок між населенням і владою в місті. Саме з самоорганізації населення та створення умов для їх роботи починається благоустрій району. А по Суворовському району вже помітно, що зміни тут почалися, місце життя одеситів постійно розвивається і залучає нових жителів.

Комментарии закрыты