17-го березня, в першу неділю Великого Посту, коли Православна Церква вшановувала свято Торжества Православ’я, — центром Одеси пройшов величезний Хресний хід. Більше 10 тисяч віруючих нашого міста молилися за мир і процвітання в Україні та за єдність Церкви.

Правлячий архієрей Одеської єпархії в першу неділю Великого Посту, у свято Торжества Православ’я, очолив Божественну літургію у відродженній національній святині — Спасо-Преображенському кафедральному соборі Одеси. Сюди прибули багато віруючих одеситів для участі в молитві за мир в Україні. У собор до свята з храмів Одеси привезли всі шановані святині — чудотворні ікони, мощі святих угодників Божих, частку Святого Хреста Господня, а також головну святиню Півдня України чудотворний образ Божої Матері «Касперівський». Тисячі людей з молитвою про мир в богохранимій Україні, про її благочестивий народ вийшли на центральні вулиці міста та зі співом церковних молитов обійшли навколо Соборної площі. У Хресному ході взяли участь понад 10 тисяч богомольців.

Точно такі ж Хресні ходи пройшли в усіх парафіях Одеської єпархії Української Православної Церкви: у кожному селі, місті, районному центрі віруючі йшли вулицями і площами з гарячою молитвою, просячи милості нашому українському народові.

АГАФАНГЕЛ, митрополит Одеський та Ізмаїльський
Мы молимся, чтобы остановилась у нас война, чтобы мир долгожданный пришел на украинскую землю. Чтобы те, которые заботятся о мире, сделали все, чтобы этот мир наполнил каждое человеческое сердце, каждый уголок нашего земного отечества.

Комментарии закрыты