200 РОКІВ БІБЛІОТЕЦІ

В рамках святкування 200-річчя наукової бібліотеки Одеського національного університету ім. Мечникова в актовій залі вузу відбулась міжнародна научно-практична конференція « Бібліотеки вузів: досвід і перспективи». До Одеси приїхали представники обласних наукових бібліотек зі всієї Украиїни, а також з бижнього зарубіжжя., щоб привітали ювіляра та обмінятися досвідом.

ЛІТНЯ ХОРОВА ШКОЛА

З 25 червня до другого липня в Одесі проходить Літня хорова академія— хоровий Фестиваль-практикум, присвячений 250-літньому ювілею від Дня народження українського композитора, скрипаля, співака та регента Артемія Лук’яновича Веделя. Про цю масштабну культурну подію, яка проводиться вперше в Украіні, поговоримо з керівником проекту Заслуженим діячем мистецтв України Олександром Тарасенком. Він завітав до нас в гості.

ВЕРНІСАЖ  НАТХНЕНЬ

24-го червня в арт галереї «В Садах Перемоги» відкрилась перша персональна виставка живопису молодої української художниці Яни Панюс під назвою «Вернісаж натхнення». Яна створює свій власний світ образів і значень за допомогою яскравих барв та багатої фантазії. Вона учасник і призер збірних художніх виставок, що проходять в Україні і за кордоном.  Експозиція «В Садах Перемоги» складається з двох частин: картини на дитячу тематику та абстракції.

Комментарии закрыты