ЖИВОПИСНЫЙ МИР ЭМЗАРИ КИКНАВЕЛИДЗЕ

Уродженець Тбілісі, але давно вже одеський художник Емзарі Кікнавелідзе відкрив персональну виставку живопису в галереї » В Садах Перемоги». Автор  подарував глядачам чудову можливість зазирнути в теплі затишні оселі, де мешкають доброзичливі персонажі.  Стати свідками тих  яскравих казкових подій, що нафантазувала уява митця.  Живописний світ Емзарі Кікнавелідзе відкрила для себе наша знімальна група.

 ОБРАЗ ЖЕНЩИНЫ В ФОТОИСКУССТВЕ

Жінка-мати, жінка-господиня, жінка кохана… Образ сучасної жінки вже вшосте намагаються відтворити учасники фотосалону художньої фотографії. В експозицію, яка відкрилась у виставковій залі Одеського історико-краєзнавчього музею, увійшли найкращі за думкою журі фотороботи. Виставка «Образ жінки у фотомистецтві» буде працювати до кінця року.

ВОЛШЕБНОЕ КРУЖЕВО ИЗ БУМАГИ

У виставковій залі обласного центру української культури відкрилась персональна виставка Маріанни Панасюк. Автор закликає відвідувачів вернісажу, одеситів, гостей міста прикрасити своє життя витинанками. Магічне мереживо на папері бачила наша знімальна група.

Комментарии закрыты