6 травня на календарі. Інформаційна середа станом на 18:00 – у флеш-новинах. В студії працює Аліна Оніка. Вітаю.

ДЕНЬ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ГЕОРГІЯ
6 травня — День вшанування Святого Великомученика Георгія-Побідоносця. На меморіальному комплексі героїчної оборони Одеси, який споруджений на місці 411-ої батареї, знаходиться храм на честь Святого Великомученика Георгія Побідоносця. Цього року він святкує 10-річчя з початку свого будівництва.  У престольне свято храму божественну літургію тут очолив Високопреосвященніший Агафангел, Митрополит Одеський та Ізмаілській. Пов’язана з образом Святого Великомученика Георгія Побідоносця і Велика Вітчизняна війна. Війна, що розпочалася в день всіх святих, а пізніше стала СВЯЩЕННОЇ, по суті, була закінчена в день пам’яті великомученика Георгія, адже 6 травня вже не звучало жодного пострілу. У пам’ять про всіх полеглих воїнів у Великій вітчизняній війні, в честь військовослужбовців, але найголовніше — на честь покровителя всього слов’янського війська, всі, хто прийшов у храм в день шанування Святого Великомученика Георгія Побідоносця, на чолі з Високопреосвященнішим Агафангелом, Митрополитом Одеським і Ізмаїльським, і численним духовенством Одеської єпархії пройшли хресним ходом навколо храму на 411 батареї.

РЕМОНТ ЗАВЕРШАТЬ

В Одесі завершується капітальний ремонт Алеї Слави, розпочатий у квітні 2015 року.  Роботи з благоустрою та капітального ремонту Алеї Слави контролює віце-мер Одеси В’ячеслав Шандрик. У ході інспекції 5 травня цього року В’ячеслав Шандрик перевірив дотримання термінів ремонтних робіт. На меморіальному комплексі Алеї Слави, що займає близько 6 тис. кв. м, роботи з капітального ремонту не проводилися більше 50 років. Зараз у рамках ремонтних робіт облаштовано гранітне покриття алеї, впорядковано зелені зони, організований полив, налагоджено зовнішнє освітлення, відремонтовано зливову каналізацію, покриття площі перед входом на Алею Слави, а також проведено необхідні роботи на стелі пам’ятника Невідомому матросу. Усі роботи повинні бути завершені до 7 травняцього року.

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

«Сьогодні, о 4 годині ранку, без оголошення війни, німецькі війська напали на нашу країну, атакували наші кордони у багатьох місцях і піддали бомбардуванню зі своїх літаків наші міста» — ці слова звучали з усіх радіоточок в далекому 41-му. Попереду були довгі роки боротьби і самопожертви … біди і страждання мільйонів жителів колишнього Радянського Союзу. А потім — наступальна операція на Берлін та капітуляція Німеччини. Така довгоочікувана і вистраждана перемога. Для кожного мешканця України, для кожного ветерана 9-е травня особливий день. І, незважаючи на всі складнощі сьогодення Одеса шанує своїх героїв. Одеса пам’ятає тих, хто ціною власного життя, тоді в 40-х подарував мир. Щоб сказати спасибі і ще раз показати, що їх подвиг житиме у віках в місті заплановано цілий ряд заходів. Одне з перших — відбулося в Суворовському районі за участю мера Геннадія Труханова. Продовжить Алла Єсіна.

ІСТОРИЧНА СПАДЩИНА

Любити Одесу в собі, а не себе в Одесі. З таким гаслом депутати Одеської міської ради від депутатської групи «Доверяй делам» взялися за відновлення викраденого бюста Маршала Жукова та благоустрій прилеглої території. Нагадаємо, в ніч на 6 листопада 2014-го невідомі викрали бронзовий бюст маршала Жукова в Київському районі Одеси. 6 травня цього року тут відбулося урочиста здача першого етапу реконструкції.

ЗАКОН ПРО НАЦІОНАЛЬНУ ПОЛІЦІЮ

Тим часом прем’єр-міністр україни Арсеній Яценюк висловив сподівання, що Рада прийме закон про національну поліцію уже  наступного тижня. Глава уряду також зазначив необхідність прийняття нового адміністративного законодавства, «щоб спростити його, і щоб це законодавство захищало як поліцейського, так і громадянина країни». Сьогодні Арсеній Яценюк  відвідав центр підготовки кадрів для Національної поліції.

НАБІР У ПАТРУЛЬНУ СЛУЖБУ МІЛІЦІЇ

Одеське міське управління міліції нагадує, до 13 травня триває набір кандидатів у патрульну службу міліції. Усі охочі можуть заповнити електронну анкету на сайті МВС або за адресою: м Одеса, ул.Успенская, 1, з 09. ранку  до  6 години вечора з  понеділка — п’ятницю. «Гаряча лінія»: м Одеса, 048-779-48-09. При собі необхідно мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний ї код, зазначили в прес-службі Одеського міського управління

 

Це вся інформація на цю годину. Підіб’ють підсумки сьогоднішнього дня мої колеги о 20:30.

Комментарии закрыты