7 квітня на календарі. Інформаційний вівторок станом на 18:00 – у флеш-новинах. В студії працює Аліна Оніка. Вітаю вас.

Гаряча лінія 15-35

У зв’язку з негодою в Одесі працює оперативний штаб з усунення наслідків негоди. Усі комунальні служби працюють в оперативному режимі. Про це повідомляє прес-служба Одеської міської ради. Станом тільки на 13 годину дня посилений поривчастий вітер повалив більше 30 дерев. На всіх об’єктах працюють комунальні служби. Одеситів просять бути максимально обережними, не виходити з дому без гострої на те необхідності. З усіх проблемних питань, пов’язаних з негодою, звертатися на гарячу лінію 15-35.

Непогода в області

Згідно з останньою інформацією, в Одеському регіоні через складні погодні умови були знеструмлені 33 населені пункти у дев’яти районах. Також є відключення подачі електроенергії в Одесі. Про це повідомляє обласне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій. Відновлювальними роботами зайняті 47 бригад обленерго: 145 людей особового складу і 49 одиниць техніки.

Нова сторінка свободи слова
До новин в Україні. Президент  Петро Порошенко підписав закон про суспільне телебачення і радіомовлення. Він зробив це в ході презентації суспільного мовлення. Нагадаємо, цей закон Верховна Рада прийняла 19 березня. За зміни до деяких законів України щодо суспільного телебачення і радіомовлення України у другому читанні і в цілому проголосували 256 народних депутатів. Голова держави зазначив, що депутати, таким чином, дали можливість відкрити нову сторінку свободи слова в Україні.

Звільнення від військової служби

Верховна Рада звільнила від проходження військової служби в особливий період студентів, аспірантів та докторантів денної форми навчання. За відповідний законопроект проголосували 245 депутатів. При обговоренні документа депутати наголосили на необхідності забезпечити відповідним категоріям освітні гарантії. Зазначається, що цей закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Тарифи будуть знижені

Тарифи на газ для населення можуть бути знижені найближчим часом. Такий прогноз висловив економічний експерт Сергій Якубовський. За словами фахівця, це стане можливим завдяки зниженню ціни на російський газ у другому кварталі 2015 до 248 доларів за 1 тисячу Куб.м. Сергій Якубовський зазначив, що економічні обґрунтування для зниження тарифів є, потрібна тільки політична воля  і бажання уряду.

Перші кроки в індустрії моди
А от бажання і можливості юних одеситів не перестають вражати. Повертаємось до новин міста. Учні бізнес-школи Міні-бос здивували своїми підприємницькими здібностями. Цього вони випробували свої сили у фешн-індустрії. Що з цього вийшло  — дивимось.

Благовіщення Пресвятої Богородиці

Особливістю цьогорічного Страсного тижня є те, що у сьогодні, у Великий Вівторок ми святкуємо дванадесяте свято Благовіщення Пресвятої Богородиці. Свято це ще називають “Богородичною Пасхою”. Тому всі богослужіння Страсного тижня цього дня і напередодні увечері пов’язані з цим великим святом. Кожного року Благовіщення, яке святкується в числі, тобто 7 квітня, може випадати на різний день посту. Отже, цього року маємо унікальну можливість у дні Страсного тижня прославити ще й Богородицю, яка у великому смиренні прийняла благу звістку від Архангела Гавриїла про народження від Неї Сина Божого.

Світлих емоцій і не менш світлих новин Вам бажаю я, і прощаюсь до завтра. Підведуть підсумки сьогоднішнього дня мої колеги о 20:30. На все добре!

Комментарии закрыты