7 травня на календарі. Інформаційний четвер станом на 18:00 – у флеш-новинах. В студії працює Аліна Оніка. Вітаю.

 

ПОДВИГ ГЕРОЇВ

В одеському регіоні тривають заходи, приурочені до 70-ї річниці великої перемоги. Вже за традицією ветеранів, учасників бойових дій, яких з кожним роком, на жаль, стає все менше, зібрали за одним великим столом у будинку прийомів. Тепла атмосфера, фронтові спогади, добрі друзі … Привітати тих, хто відстояв Батьківщину 70 років тому прийшли голова обласної адміністрації Ігор Палиця, міський голова Геннадій Труханов, командувач ВМС України Сергій Гайдук. Усі зійшлись на тому, що подвиг людей, які жертвуючи собою, часом усвідомлено йшли на смерть, щоб подарувати майбутнім покоління мирне небо і право на життя, неможливо переоцінити. Пам’ять про них буде жити у віках.

Розгорнутіше цю тему продовжать мої колеги у наступному випуску новин о 20:30. Матеріал уже готують до ефіру.

СОЦІАЛЬНЕ СЛУЖІННЯ ЦЕРКВИ

Адресна гуманітарна допомога від Одеської єпархії. Щотижня на адресу Високопреосвященнішого Агафангела, Митрополита Одеського та Ізмаїльського надходять листи з проханнями про допомогу. Вимушені переселенці, інваліди, батьки дітей, які потребують тривалого лікування або операцій, просять правлячого архієрея Одеської єпархії надати їм допомогу. Комусь потрібні продукти харчування, комусь засоби особистої гігієни, хтось потребує теплі речі чи невеликі сумигрошових коштів. Кожне прохання розглядається особисто Владикою Митрополитом і протягом тижня усі отримують відповідь. За виділеною допомогою вони приходять в координаційний центр Одеської єпархії по збору, розподілу та надання гуманітарної допомоги, який знаходиться при Свято-Олексіївском храмі Одеси. Побували там і наші кореспонденти.

МОВОЮ СТАТИСТИКИ

Міністерство соціальної політики України повідомляє про 1 мільйон 262 тисяч 400 переселенців або 941-у тисячу 764 родин із Донбасу і Криму, що були змушені залишити свої домівки. Як йдеться в повідомленні Мінсоцполітики, такі дані структурних підрозділів соціального захисту населення обласних і Київської міської державних адміністрацій. Повідомляється, що третина сімей звернулася за призначенням грошової допомоги, і більшості з них таку допомогу призначили. Всього отримувачам перераховано більше мільярда гривень, заявили в Мінсоцполітики.

ПРЕЗИДЕНТСЬКИЙ УКАЗ

Президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення в запас військовослужбовців, призваних на військову службу за мобілізацією згідно з указом від 6 травня 2014. Звільнення в запас має бути проведене в травні – липні 2015 року. Крім цього, згідно з указом Кабміну доручили забезпечити фінансування й інші заходи, зокрема перевезення військових до місця проживання. Указ набуває чинності з дня його опублікування.

УХИЛЬНИКИ ВІД МОБІЛІЗАЦІЇ

В Одеській області виявили вісьмох ухильників від мобілізації. Вісім військовослужбовців однієї з військових частин в Одеській області, покликаних з мобілізації, надали підроблені документи з висновками про їх нібито непридатність до військової служби. Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Південного регіону України. За даними відомства, на підставі цих документів мобілізовані були незаконно звільнені зі Збройних Сил. Тепер підозрюваним загрожує покарання у вигляді тримання в дисциплінарному батальйоні на строк до двох років або позбавлення волі на той самий строк.

 

Наразі це вся інформація. Підіб’ють підсумки сьогоднішнього дня мої колеги о 20:30. я прощаюсь до завтра. На все добре.

 

 

 

 

Комментарии закрыты