Одеська область з новим очільником. «Сто найвпливовіших одеситів». Операція «Літо» в Одесі. Це флеш-новини. В студії Мирослава Сільчук. Вітаю вас.

Одеська область з новим очільником

Новину про несподівані кадрові зміни в одеському регіоні інтернет-спільнота почала активно обговорювати ще з вечора п’ятниці. Втім далеко не всі вірили у правдивість такої історії, адже чутки про звільнення Ігоря Палиця періодично з’являлися протягом всього року перебування його на посаді глави регіону.  Колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі 29-го травня став громадянином України, а вже на наступний день представляти його активу області приїхав особисто президент Петро Порошенко.

«100 найвпливовіших одеситів»

Експертна група підвела підсумки рейтингу «Сто найвпливовіших одеситів», перше місце в якому зайняв мер міста Геннадій Труханов. Оцінювали номінантів 30 експертів з різних галузей знань, а робота над рейтингом тривала протягом півтора місяця. Експерти, які взяли участь у складанні даного списку, відзначили, що за підсумками рейтингу, серед чиновників, які суттєво впливають на політику в регіоні, тільки дві людини обираються народом — це мери Одеси та Іллічівська. Всі інші були призначені центральною владою.

Дітей, які заблукали в катакомбах знайшли

Через майже дві доби підлітки, які загубилися в Одеських катакомбах знайшлися. Двоє 15-річних хлопчиків і одна дівчина відчувають легкий шок, але в цілому почуваються добре. Більший стрес у батьків, проте їм допомагають медики швидкої допомоги. Дітей знайшли в трьох кілометрах від входу в підземелля: підлітки спали на дровах, щоб зігрітися. За їх словами, 30 травня вони просто гуляли і зайшли в катакомби, щоб сховатися від спеки. А загубилися через те, що розрядилися батарейки в ліхтарях. Нагадаємо, що на пошуки дітей пішло більше 20-ти годин. В катакомбах працювали 75 осіб, включаючи кінологів зі спеціально навченими собаками, та 9 одиниць техніки.

Операція «Літо»

З метою запобігання сплеску злочинності та правопорушень серед неповнолітніх під час літніх канікул правоохоронні органи проводять операцію «Літо». Про це розповіла прес-секретар обласної міліції Алла Марченко. Разом з тим, правоохоронці закликають на допомогу батьків, оскільки саме на них лягає відповідальність за безпеку і поведінку дітей. А за ухилення від своїх обов’язків їм загрожує адміністративне покарання. Правоохоронці нагадують батькам про необхідність пояснити дітям правила безпечної поведінки на дорогах та вулицях. За даними міліції в поточному році кількість ДТП за участю дітей збільшилася на 11% порівняно з попереднім роком. Також діти дуже часто стають жертвами крадіжок. З початку року було зафіксовано 33 випадки крадіжки у дітей, в основному це крадіжки мобільних телефонів. Щоб запобігти подібні злочини, необхідно проводити бесіди з дітьми та пояснювати можливість небезпеки.

Увага! Розшук!

Державтоінспекція Одеської області просить відгукнутися свідків дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої 15-річна дівчина отримала тілесні ушкодження. ДТП сталося першого травня, о 15.30 , на вул. Черняховського. Водій та транспортний засіб з місця пригоди зникли.  В ході проведених заходів було встановлено, що до наїзду може бути причетний позашляховик, чорного кольору з пошкодженнями лівої передньої частини автомобіля. Прохання відгукнутися свідків даного ДТП, або надати будь-яку інформацію про місце знаходження даного транспортного засобу. Звернутися варто за телефонами: 787-42-51; 365 – 777 або 301- 777

Це все, що про що ми встигли розповісти на цю годину. Більше інформації чекайте у наступному випуску. Зустрінемось о 18-й.

Комментарии закрыты