Цільова програмавідшкодування частини кредитів

11 вересня відбулась чергова апаратна нарада Одеської міської ради. В першу чергу доповідали про реалізацію у 2017 році Міської цільової програми відшкодування частини кредитів, отриманих об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами, органами самоорганізації населення, фізичними особами на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції та модернізації багатоквартирних будинків, інших об’єктів житлового фонду в місті Одесі на 2017- 2018 роки. Оскільки Одеса стала одним з перших міст в Україні, які запустили таку програму, що працює у комплексі з державною програмою.

Так очікувана економія для родин, що взяли участь у цій програмі, складе 137 тисяч 560 грн.

Вивіз сміття: покращення роботи

Також на апаратній нараді повернулися до питання вивозу сміття. Так міська рада зі свого боку створила групи, куди входять і управління з питань взаємодії з органами самоорганізації населення, самі органи, районні адміністрації, поліція, сміттєвозні компанії. І наразі вони щотижнево звітують про виконану роботу.

Роботи з укріплення: схили під колонадою

Сьогодні опорні стіни під колонадою Воронцовського палацу знаходяться у стані руйнування — через довгу експлуатацію та відсутність капітального ремонту.  Підпірні стінки вже розроблені у рамках укріплення схилів компанією Гефест — проект потребує лише невеликого доопрацювання.

Як зазначив Одеський міський голова, протягом десятиліть чиновники з’ясовували чия це власність — міська чи обласна. А тому сьогодні питання збереження Воронцовської колонади стоїть вкрай гостро.

KadorrGroup: зняти прапори

Повернулись під час апаратної наради і до болючого питання прапорів на будівлях компанії Кадорр груп. Як підкреслив Одеський міський голова, протягом трьох років забудовника переконували змінити прапори компанії на державні.

Національний рекорд у день фізкультури та спорту

В Одесі відсвяткували Всеукраїнський день фізичної культури і спорту. Сотні одеситів взяли участь в забігу вгору по Потьомкінських сходах, а біля пам’ятника Дюку встановили черговий національний рекорд. Подробиці дізнаймося прямо зараз.

Еліна Світоліна у трійці кращих тенісисток світу

Ну і до інших спортивних досягнень. За рейтингом WTA, опублікованим сьогодні Всесвітньою асоціацією тенісу, одеситка Еліна Світоліна встановила особистий і національний рекорд у світовому рейтингуТаким чином, вона стала першою українською тенісисткою, яка піднялася настільки високо в рейтингу кращих тенісисток світу. Так, після успішного останнього турніру US Open Світоліна піднялася на третє місце. Варто зазначити, що для кращої ракетки України цей рік вкрай успішний. Спортсменка виграла три найпрестижніших турніру серії WTA Premier 5 (Дубай, Рим, Торонто) і ще два — серії WTA International (Тайбей, Стамбул).

Комментарии закрыты