8 років суворого режиму за протидію окупації

Так званий Верховний суд окупованого Криму 11 вересня засудив заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза до 8 років позбавлення волі із відбуванням у колонії суворого режиму. «Суд» визнав Чийгоза винним в організації масових заворушень на мітингу під будівлею Верховної Ради Криму 26 лютого 2014 року в Сімферополі — у переддень так званого референдуму. За словами адвоката Ахтема Чийгоза Миколи Полозова, сьогодні так званий «суд» разом із винесенням вироку визнав заступника голови Меджлісу громадянином України. Захист буде оскаржувати вирок і домагатися звільнення Чийгоза разом із українським урядом. Уже понад два роки Чийгоз — у СІЗО Сімферополя, навіть у судових засіданнях присутній лише на екрані відеотрансляції. Ахтем Чийгоз — один із давніх учасників кримськотатарського національно-визвольного руху. Багато років був членом Меджлісу — бахчисарайського регіонального, а згодом і центрального.

Цільова програмавідшкодування частини кредитів

11 вересня відбулась чергова апаратна нарада Одеської міської ради.

В першу чергу доповідали про реалізацію у 2017 році Міської цільової програми відшкодування частини кредитів, отриманих об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків,  житлово-будівельними кооперативами, органами самоорганізації населення, фізичними особами на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції та модернізації багатоквартирних будинків, інших об’єктів житлового фонду в місті Одесі на 2017- 2018 роки. Оскільки Одеса стала одним з перших міст в Україні, які запустили таку програму, що працює у комплексі з державною програмою.

Так очікувана економія для родин, що взяли участь у цій програмі, складе 137 тисяч 560 грн.

Роботи з укріплення: схили під колонадою

Сьогодні опорні стіни під колонадою Воронцовського палацу знаходяться у стані руйнування — через довгу експлуатацію та відсутність капітального ремонту.  Підпірні стінки вже розроблені у рамках укріплення схилів компанією Гефест — проект потребує лише невеликого доопрацювання.

Як зазначив Одеський міський голова, протягом десятиліть чиновники з’ясовували чия це власність — міська чи обласна. А тому сьогодні питання збереження Воронцовської колонади стоїть вкрай гостро.

KadorrGroup: зняти прапори

Повернулись під час апаратної наради і до болючого питання прапорів на будівлях компанії Кадорр груп. Як підкреслив Одеський міський голова, протягом трьох років забудовника переконували змінити прапори компанії на державні.

День фізкультури та спорту: сертифікат міському голові

Традиційно, в другу суботу вересня до Дня фізкультури та спорту  на стадіонах та спортивних майданчиках міста пройшли заходи, покликані популяризувати здоровий та спортивний спосіб життя. На Приморському бульварі — головному місці проведення свята — представили 32 види спорту, провели змагання з армрестлінгу та забіг по Потьомкінських сходах, а також почесними відзнаками нагородили видатних спортсменів міста. Особливий сертифікат з цієї нагоди отримав і Одеський міський голова.

Українські шедеври на всі часи

8-го вересня стартував третій фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері».  Відкрився фестиваль концертом «Українські шедеври на всі часи», який був присвячений 175-річчю від дня народження композитора Миколи Лисенка. Программа концерту складалася з класичної української музики і творів сучасних композиторів. Диригував одеським орекстром головний диригент Большого театру опери та балету республіки Біларусь, заслужений артист України Віктор Плоскіна.

Комментарии закрыты