Доповідь ЮНЕСКО: оцінка світового океану

8 червня — з нагоди Всесвітнього дня океанів — у штаб-квартирі Організації Об’єднаних Націй ЮНЕСКО представила доповідь «Сучасний стан океанографії у світі». І хоча Доповідь публікується кожні п’ять років, цей документ є переломним, адже стосується кожної країни світу та встановлює нові засади для розвитку наук про океан.

Перші проекти — «Соціально активний громадянин»

В Одесі розглянули перші 32 проекти в рамках онлайн-платформи Соціально активний громадянин. 12 червня відбулося робоче засідання Комісії з питань громадського бюджету Одеси. Члени комісії розглянули кожен проект, врахували їх відповідність до регламенту і, шляхом голосування, винесли на обговорення громадськості. І саме одесити приймуть остаточне рішення, чи варто виділяти кошти з громадського бюджету на той чи інший запропонований проект. Прийом проходив з 24 квітня по 7 червня 2017 року. Всього в систему подано 256 проектів.

Посол Італії в Одесі: зустріч з мером міста

Одеса продовжує збирати навколо себе різні національності і культури. 10 червня одеський міський голова Геннадій Труханов зустрівся з послом Італії в Україні — Давіде Ла Чечиліа. Возз’єднати історичні зв’язки Італії та Одеси, додавши в наше яскраве місто італійську мову, мистецтво і спосіб життя — саме так можна описати майбутнє відносин середземноморської країни і міста біля Чорного моря. Кілька ініціатив планують реалізувати вже в цьому році. Сюди входить і реставрація роботи Караваджо, проведення фестивалю бароко в Україні, день Італії в Одесі та багато іншого.

Віндсерфінг: відкриття сезону

Вітер, море і гарний настрій. Наявність цих складових гарантує успішне заняття дивовижним видом спорту — віндсерфінгом. Щорічно з усієї країни в Затоці збираються сотні любителів цього виду спорту для того, щоб відкрити новий сезон.

Комментарии закрыты