Тарифи ростуть. Конкурс талантів. Скандал у Страсбурзі. Ви дивитесь флеш-новини. В студії Мирослава Сільчук. Вітаю вас.

Тепло для населення стане дорожчим

Комунальне підприємство «Теплопостачання міста Одеса» відтепер купуватиме теплову енергію для потреб населення на 74% дорожче, ніж раніше. Відповідну постанову опубліковано на офіційному порталі Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг. Тарифи набудуть чинності з першого квітня. Таким чином, КП «Теплопостачання міста Одеса» незабаром перерахує вартість опалення для мешканців.

Соціальна допомогав умовах підвищення тарифів

В умовах підвищення тарифів на газ, воду і тепло одесити можуть оформити компенсацію. На даний час таку виплату отримують близько п’ятисот сімей Одеської області. Даний вид соціальної допомоги, діє з першого липня минулого року. За інформацією експертів, за цей час правом на компенсацію скористалася незначна частина населення українців. Сьогодні компенсація знову стає актуальною. Відзначимо, що даний вид допомоги надається містянам для відшкодування витрат на газ, централізоване опалення та гарячу воду. В обласному управлінні соціального захисту населення підкреслюють, що компенсація найбільш затребувана на території Одеси, ніж за її межами. Як зазначили у відомстві, в районах області практично ні в кого немає централізованих систем газо-, водо- та теплопостачання. З першого травня компенсацію, як і субсидію, призначатимуть на рік.

Таланти Одещини

Одещина завжди славилася своїми талантами. Згідно з розпорядженням голови Одеської обласної державної адміністрації, відбувся конкурс серед обдарованих дітей регіону на отримання губернаторських стипендій. У цьому році 30 талановитих дітей щомісяця отримуватимуть по дві тисячі гривень. Більше розповість — Аліна Оніка.

Скандал в Страсбурзі

Олексій Гончаренко звинуватив депутата Європарламенту в продажності Кремлю. Народний депутат України перервав виступ Жана-Люка Шаффхаузена в Страсбурзі. Нардеп назвав його «прокремлівським прихвоснем» і безпосередньо звинуватив у продажності. Нагадаємо, Олексій Гончаренко разом з делегацією з українського парламенту працює в Європарламенті. Мета — отримати підтримку Євросоюзу в реформах і проти агресора Путіна.

Флешмоб спрацював

В одеських маршрутках на прохання пасажирів водії стали видавати квитки. Таким чином містяни, які виступають за справедливі тарифи, підтримали флешмоб «Немає квитка — немає оплати!». Причому, якщо минулого тижня водії вручали старі пошарпані квитки, на яких було зазначено, що проїзд коштує 3 гривні, то, враховуючи резонанс в соцмережах, тепер проїзні документи оновили.

Новий маршрут

З 8 березня поточного року трамвайний маршрут №1 продовжено до моста Пересип. Раніше цей маршрут слідував від станції «Завод Центроліт» до Лузановки. На думку фахівців комунального підприємства «Одесміськелектротранс», це дозволить поліпшити транспортне сполучення з центром міста, скоротити час, проведений в дорозі, і зменшити витрати пасажирів на оплату проїзду. Наші кореспонденти особисто проїхали частиною оновленого маршруту.

Наразі це вся інформація, яку ми встигли підготувати. О 20.30 наші кореспонденти підсумують новини дня. А я прощаюся з вами до завтра. Гарного вам вечора та приємних новин.

Комментарии закрыты