Суд розгляне справу Саакашвілі 18 вересня

Мостиський райсуд розглядатиме справу про незаконний перетин українського кордону Михайлом Саакашвілі 18 вересня. Про це повідомив представник прикордонної служби, який у вівторок вручив йому протокол про порушення. При цьому Михайло Саакашвілі протокол підписав, але додав до нього свої заперечення. «Ми вважаємо його притягнення до адмінвідповідальності незаконним», — заявив адвокат політика. Серед заперечень, які висловив захист екс-президента Грузії — ймовірні порушення прикордонників під час спроби Михайла Саакашвілі перетнути кордон. Після завершення процедури оформлення протоколу, пан Саакашвілі оголосив, що з середи він починає тур містами по всім регіонам України, де збиратиме «вимоги людей». Детальний графік поїздки він пообіцяв оприлюднити пізніше.

ГПУ виявила незаконний бізнес колишнього високопосадовця

Генеральної прокуратура України у ході розслідування «справи Януковича» виявила незаконний бізнес одного з колишніх топ-чиновників України. Про це повідомляє пресс-служба ГПУ. Так за даними слідства, низка пов’язаних між собою підприємств, які зареєстровані у Вінницькій, Київській та Одеській областях та Києві та  мають пряме відношення до одного з екс-посадовців, в 2016-2017 роках проводили незаконні операції з легалізації товарів невстановленого походження. «Експортована продукція закуповувалася у фермерських господарств та інших сільгоспвиробників за готівку, без відповідного її офіційного обліку. Крім того, зазначеними підприємствами не відображені в податковій звітності отримані доходи і, відповідно не сплачувалися податки на прибуток і додану вартість» — зазначено в повідомленні ГПУ. Слідчі провели ряд обшуків. За результатами  одного з них виявлено та вилучено понад 200 тисяч доларів, 3 кг золота, дорогоцінні вироби, картини та ікони, документи та чорнові записи, що стосуються службової діяльності, а саме проведення силових операцій правоохоронних органів з протидії протестних акцій, зброю та боєприпаси.

Одеські поліцейські отримали нові авто

Нові патрульні машини і автозаки отримали поліцейські Одеси. В рамках робочої поїздки до нашого міста першого заступника Міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового відбулося вручення сертифікатів і ключів від службових автомобілів керівникам районних відділів поліції Одеси. Як зазначив Одеський міський голова Геннадій Труханов, в місті діє програма «Безпечне місто Одеса», яка охоплює всі без винятку питання, пов’язані з безпекою одеситів і гостей нашого міста.

В Одесі стартувала міжнародна конференція UKRMICO-2017

Пройшов час літніх канікул та відпусток — і тепер Одеса приймає гостей з робочими візитами. Так провідних вчених з 11 країн світу об’єднала Міжнародна конференція з інформаційно-телекомунікаційних технологій та радіоелектроніки, яка стартувала 11 вересня в Одеській національній академії зв’язку ім. Попова.

Прем’єра «Тангейзер» в рамках «Оксамитового сезону»

14 вересня відбудеться фестивальна прем’єра. Зі сцени оперного театру буде лунати музика оперного реформатора Ріхарда Вагнера. Провідні солісти, хор та оркестр одеської опери представлять «Тангейзер» в концертному виконанні. Поціновувачі творчості композитора можуть зануритися в чарівний світ музичних тем та образів оперного реформатора.

Комментарии закрыты