Гаранти від Європейського банку. Повернення бійців АТО. Заборонений марш рівності. В ефірі флеш новини. В студії Мирослава Сільчук. Вітаю вас.

Програма ЄБРР

Європейський банк реконструкції та розвитку висловив готовність надати цільові гранти для підтримки малого та середнього бізнесу в Одеській області. Про це розповів директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер під час зустрічі з підприємцями в обласній державній адміністрації. Радник губернатора Саша Боровик початок такої взаємодії назвав дуже важливим кроком на шляху залучення інвестицій в регіон. Про перспективи такої співпраці і значенні для економіки України розкажуть наші кореспонденти.

Демобілізація бійців 28-ї мехбригади

142 військовослужбовці 28-ї окремої механізованої бригади були звільнені в запас у рамках демобілізації третьої хвилі призовників. Кожен з них отримав довідку про участь у АТО, службову та медичну характеристики, довідку про доходи за останні півроку і свідоцтво учасника бойових дій. Всіх демобілізованих безкоштовно розвезли автобусами в Дніпропетровськ, Одесу, Миколаїв і Херсон. У наше місто прибули 34 бійця. Волонтери, рідні та близькі їх зустрічали о восьмій ранку перед залізничним вокзалом.

Реформа прокуратури

Очільник Одеської області Міхеїл Саакашвілі вважає, що частина керівництва Генеральної прокуратури України намагається зірвати реформу відомства. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook. За його словами, люди, які хочуть зірвати реформу, звикли все вирішувати кумівством і хабарами, тому їм не подобається, що їх знання перевірятиме незалежна комісія з допомогою Європейського Союзу. Ситуація, що склалася прямо суперечить президентській програмі реформ і являє собою плювок в обличчя українському суспільству, — заявив Саакашвілі і висловив сподівання, що Генеральний прокурор стримає слово і не допустить зриву іспитів. Інакше іспити влаштує все суспільство і це буде набагато болючіший процес, — підсумував глава регіону.

Гей-парад заборонено

Сьогодні Одеським окружним адміністративним судом частково задоволено вимоги Виконавчого комітету Одеської міської ради та обмежено право на проведення «Маршу рівності» – так званого гей-параду в Одесі. Суд прийшов до висновку, що проведення такого заходу може створити реальну небезпеку і загрозу громадському порядку. Про це повідомляє прес-служба окружного суду міста.

Школа під відкритим небом

У відновленому Зеленому театрі в парку імені Шевченка відкрилася літня школа. Під відкритим небом юні одесити пізнають практичні ази природознавства. Разом з викладачами міста: фізиками, хіміками, екологами вони проводять досліди і ставлять експерименти. На одному такому уроці побувала наша знімальна група.

Наразі це все, про що ми встигли розповісти. Залишайтеся з нами, зустрінемось о 18. Гарного вам дня.

 

Комментарии закрыты