Конфлікт на заводі. гранти від Європейського банку. та 6-та хвиля мобілізації. Ви дивитесь флеш новини. В студії Мирослава Сільчук. Вітаю вас.

Приватизація ПЛГЗ

Конфлікт на Одеському Першому лікеро-горілчаному заводі, пов’язаний з планами його приватизації триває. Загострюється ситуація і тим, що на території підприємства розташований житловий відомчий будинок. За словами мешканців не перший рік вони знаходяться в «підвішеному» стані. З кожною зміною керівника підприємства змінюється і обстановка. Сьогодні, за словами мешканців будинку, людей просто залякують відключенням електроенергії і води. Яким чином пов’язані приватизація і життєдіяльність будинку на брифінгу в кризовому центрі розповів колишній керівник лікеро-горілчаного заводу Андрій Сорока.

Програма ЄБРР

Європейський банк реконструкції та розвитку висловив готовність надати цільові гранти для підтримки малого та середнього бізнесу в Одеській області. Про це розповів директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер під час зустрічі з підприємцями в обласній державній адміністрації. Радник губернатора Саша Боровик початок такої взаємодії назвав дуже важливим кроком на шляху залучення інвестицій в регіон. Про перспективи такої співпраці і значенні для економіки України розкажуть наші кореспонденти.

Роботи з укріплення дамби

Роботи з укріплення дамби Хаджибеївського лиману тривають. 12 серпня, перший заступник Одеського міського голови Анатолій Орловський виїхав з перевіркою на місце проведення робіт. За 2 тижні фахівці комунального підприємства «Міські дороги» зміцнили близько 280 погонних метрів водовідбійних стін фрагментами бетонних виробів, а також ліквідували біля проїжджої частини Окружної дороги 4 промоїни, які загрожували провалом. У роботах з укріплення дамби задіяна важка спецтехніка КП «Міські дороги»: два самоскиди і один екскаватор. Роботи тривають.

6-та хвиля мобілізації

Заходи з виконання плану призову шостої хвилі мобілізації підходять до завершення. Про це в ході прес-конференції заявив тимчасово виконуючий обов’язки обласного воєнкома Владислав Мусейко. За його словами, цей призов проходить з проблемами і поки говорити про якісь результати — рано. У свою чергу, Міноборони не рекомендує називати конкретні цифри по виконання плану, так як вони можуть зіграти на користь противника. В цілому по країні, план цієї хвилі мобілізації виконаний приблизно на 50%.

 

Наразі у мене все. Більше — дивіться у випуску о 20.30. гарного вам вечора та приємних новин.

 

Комментарии закрыты