Готовність Брюсселя до переговорів щодо Brexit

У Брюсселі готові до переговорів з Лондоном щодо Брекзиту. Про це підтвердили в Єврокомісії, зазначивши, що всім переговорам властиво мати деяку «зону невизначеності». «Ми хочемо знайти ґрунт для згоди в найбільш дружній обстановці і в рамках дуже конструктивної співпраці зі Сполученим Королівством», — зазначив на прес-конференції у Брюсселі Йоханнес Хан — член Єврокомісії з політики сусідства. Крім того зазначається, що незважаючи на надпідготовку органу до переговорів, спочатку повинні відбутися дискусії логістичного характеру — переговори щодо переговорів. Щоправда, у Єврокомісії висловили надію, що цей етап розпочнеться якомога швидше — ймовірно, вже цього тижня.

Зустріч у мерії. Апгрейд канадсько-одеських відносин

В кінці літа 2017 року почне працювати зона вільної торгівлі між Україною та Канадою. Одеса і Одеський порт, як місце найбільшої перевалки імпортних та експортних вантажів для майбутньої ЗВТ, стали однією з тем обговорення в мерії. 13 червня тут відбулася зустріч Одеського міського голови Геннадія Труханова з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком. Міський голова і високопоставлений канадський дипломат також обговорили співпрацю в сфері IT-розробок і розвиток традицій побратимства між містами Одесою і Ванкувером. Угода про дружні зв’язки 2-х міст, які розділяють 9 тисяч кілометрів, була підписана в 1979 році. Однією з останніх подій у літописі дружби міст-побратимів стала підтримка мерією Ванкувера кандидатури Одеси на проведення матчів Чемпіонату Європи з футболу в 2012 року.

Презентація проекту. Рентгенодіагностичний апарат

Закупити сучасний рентгенодіагностичний апарат в Одеський протитуберкульозний диспансер запропонували в рамках онлайн-платформи «Соціально активний громадянин». І 13 червня в прес-центрі «Одесит» відбулася презентація проекту. Сучасний рентгенодіагностичний апарат дозволить здійснювати якісну діагностику туберкульозу для одеситів. За словами автора ідеї, за допомогою такого устаткування можна виконувати всі види графічних досліджень, включаючи томографію, латерографію і знімки пацієнтів на каталці з великою фокусною відстанню.

Домашній ювілей: 70-річчя Йосипа Райхельгауза

Свій 70-річний ювілей, корінний одесит, талановитий режисер, засновник і художній керівник театру «Школа сучасної п’єси» Йосип Райхельгауз святкував вдома, в Одесі! До рідного міста він привіз виставу «Врятувати камер-юнкера Пушкіна», а в Зеленому театрі пройшов творчій вечір ювіляра. Особисто нашого відомого земляка привітав Одеський міський голова Геннадій Труханов.

Комментарии закрыты