Трагедія на шахті «Степова» — хід розслідування

Існують дані, що під час вибуху на шахті «Степова» у Лвівській області 2 березня не було дозволу на проведення небезпечних робіт всередині шахти. Про це повідомив віце-премєр Геннадій Зубко на брифінгу за результатами чергового засідання Урядової комісії з розслідування причин виникнення надзвичайної ситуації, що склалася на «Степовій». Окрім того, розслідування розглядає ще три аспекти, котрі в сумі і призвели до трагедії. В ЗМІ вже повідомлялось про невідповідність кабелю, який підходив до насосного обладнання на станції, збільшення рівня метану в повітряній сумушу та неспрацювання системи оповіщення УТАС.  Геннадій Зубко також зазаначив, що підсумки роботи комісії стануть основою для перевірок на всіх шахтах країни. Нагадаємо, трагедія на шахті «Степова» у Лвівській області сталася 2 березня, тоді загинули 8 гірників, десятки отримали поранення. Наразі 23 потерпілих досі знаходяться на стаціонарному лікуванні.

Радикальна партія йде до суду з вимогою оприлюднити текст меморандуму з МВФ

Фракція Радикальної партії вимагає через суд оприлюднити текст нового Меморандуму, підписаного нещодавно між Україною та Міжнародним валютним фондом. Про це заявив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко на засіданні Погоджувальної ради. За його словами, він разом з колегами неодноразово звертався до керівництва держави та уряду з вимогою оприлюднити договір з МВФ. Проте, реакції і досі немає. Олег Ляшко наголосив, що готовий перейти до рішучих дій і змусити владу показати українцям текст Меморандуму через суд.

Туристичний сезон Одеса зустрічатиме з Потьомкінськими сходами та Стамбульским парком

Туристів у новому сезоні Одеса буде зустрічати оновленою. До кінця травня планується відкрити відреставровані Потьомкінські сходи та Стамбульський парк.  Про це стало відомо в ході аппаратної наради в мерії. Міський голова Геннадій Труханов доручив провести переговори із власниками об’єктів на вулиці Приморській у підніжжя сходів, аби вони були в єдиному архітектурному стилі. Котрий, за планами, має співпадати із архітектурним видом фуникулера.

Чиновників Одещини навчатимуть енергетичному менеджменту

В Одесі відбулось відкриття Програми базового навчання з енергетичного менеджменту для міських, районних та обласних адміністрацій області. Протягом цього робочого тижня для учасників заходу буде організовано низку семінарів щодо достатньо нової галузі для України — енергетичного менеджменту. Сам проект було організовано американською організацією USAID (ЮС ЭЙД), робота якої націлена на розвиток різних країн світу.

День відкритих дверей в ОНУ ім. Мечникова

11 березня в ОНУ ім. Мечникова відбувся день відкритих дверей. Це вже давня традиція вищу. Щорічно заклад проводить представлення своїх напрямів, спеціальностей та можливостей, які відкриваються перед майбутніми студентами. Абітурієнти мали змогу познайомитися з усім, чим славиться університет — експозиції Ботанічного саду й обсерваторії, Наукової бібліотеки, університетських музеїв рідкісної книги та зоологічного, а також презентації всіх 14 факультетів та інститутів. Щорічно Одеський національний університет ім. Мечникова приймає понад 1500 студентів, в їх числі близько 300 іноземців.

На морвокзалі цими вихідними пройшла виставка котів

Чуйні та вередливі, незалежні і дружелюбні, лінивці і розбишаки. Минулими вихідними на одеському морвокзалі відбулась міжнародна виставка котів. На ній були представлені сотні різних порід від вкрай популярних сьогодні мейн-кунів до унікальних кішок-такс.

 

Комментарии закрыты