Оздоровлення дітей та підлітків під час літніх канікул

14 серпня відбулась чергова апаратна нарада Одеської міської ради. Одним з перших питань було розглянуто хід оздоровлення дітей та підлітків під час літніх канікул у 2017 році. Цього року літній оздоровчий сезон в Одесі був розпочатий 29 травня. Про його доступність під час апаратної наради звітувала директор Департаменту освіти і науки Одеської міської ради Олена Буйневич. Слід зазначити, що значну роботу під час літніх канікул виконували пришкільні табори, в яких працювали студенти-волонтери з вищих навчальних закладів та викладачі-волонтери з країн Європейського Союзу. Крім того, від імені Координаційного центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям Подяку за організацію дитячого відпочинку та нагрудний знак За служіння Богу та Вітчизні вручили Одеському міському голові Геннадію Труханову.

Комплексні схеми розміщеня тимчасові споруди

Також під час апаратної наради представили звіт про реалізацію комплексних схем розміщення тимчасових споруд та благоустрою території міста, що були затверджені рішеннями виконавчого комітету за період 2015-2016 років. На реалізацію комплексних схем підприємці витратили більше 250 мільйонів гривень. Так роботи з благоустрою були повністю проведені власниками тимчасових споруд за власний рахунок. І на важливості таких заходів для життя міста наголосив Одеський міський голова.

Протистояння охоронців на території «Білого парусу»

Незважаючи на практику створення ОСББ, все ще не всі управляючі компанії готові віддавати свої повноваження. Звичайно, в першу чергу це стосується нових будинків. Так 12 серпня на території житлового комплексу «Білий парус» з’явились представники охоронного агентства, яких жителі комплексу не наймали. Звідки вони взялись і як на це відреагували співвласники дому — далі в сюжеті.

Потрібна допомога! Геннадій Терпан бореться за життя

8 серпня на 446-му км автодороги «Київ-Одеса» сталася страшна аварія за участю автомобілів «Тойота» і «ВАЗ». Водієм «ВАЗу» був — Геннадій Терпан, «талановитий співак, музикант від Бога і просто хороша людина», як кажуть про нього рідні та друзі. Він отримав дуже серйозні травми: перелом основи черепа, перелом таза, шийного хребця, пошкоджена печінка. Зараз Геннадій в комі, в дуже важкому стані. Він щохвилини бореться за життя. Кожен день на боротьбу за життя йде по 10 тисяч гривень. Допомогти врятувати життя Геннадію може кожна небайдужа людина. окрім матеріальної допомоги Геннадію потрібна кров — 1-ша резус позитивна. Кров можна здати в Обласній лікарні або на Обласній станції переливання крові в Бісквітному провулку. При здачі крові в реєстратурі вказувати, що кров «для Геннадія Терпана» і забирати відповідні документи, для подальшої передачі родичам. Реквізити для допомоги та контактні номери телефонів можете побачити на екрані.

 

 

Комментарии закрыты