В Одесу прибула точна копія ікони з Афону

14 лютого Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльський здійснив урочисту зустріч точної копії ікони Божої Матері «Отрада и Утешение» зі святої гори Афон у Свято-Успенському Патріаршому монастирі Одеси. Написана і освячена на оригіналі чудотворного образу в монастирі ВатопЕд що на святій горі Афон, ікона буде постійно перебувати в Свято-Успенській обителі. Перед чудотворним образом Владика Митрополит звершив молебень.

Виноградарі та винороби зберуться в Одесі

Одеський регіон — лідер виноробної галузі країни. В нашій області знаходяться 60% всіх виноградників. Не дивно, що саме тут зберуться кращі винороби країни на Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Успішне виноградарство і виноробство-2017». Її головна мета — пошук шляхів ефективного розвитку галузі, з урахуванням вимог і стандартів світової економіки, орієнтація на ринки Європи і світу. Це вже друга подібна конференція, перша теж проходила в Одесі рік тому. На цей раз винороби, а також представники влади будуть говорити про відновлення виноградників в Україні і технологічне переоснащення галузі, обіцяють організатори. Розглянуть проблему завоювання прихильності вітчизняного споживача і виходу на міжнародні ринки. В рамках конференції будуть проводитися лекції — у двох секціях. Перша, під гаслом «Від землі до готового продукту», мова в ній піде про впровадження сучасних технологій на винограднику і на виробництві. У другій секції виробники і маркетологи обговорять маркетингову стратегію підприємств — включно з вибором етикетки, пляшки, пробки, бочки, а також організацію логістики, способи просування продукції й організації ефективних продажів з точки зору торгових та ресторанних мереж. Окрым того, у рамках конференції заплановано проведення круглого столу з питань інтелектуальної власності. А ділова програма включатиме презентацію українських вин, коньяків, а також виставку сучасних технологій і обладнання для галузі, за участю відомих українських та зарубіжних компаній. Конференція відбудеться 24 лютого в готелі «Чорне море» в парку Шевченка.

Подяка від поліції за проявлену рішучість

Начальник обласного управління Національного поліції Дмитро Головін нагородив співробітників служби безпеки, які по гарячих слідах спіймали зловмисників. Про це повідомляє пресс-служба управління. 13 лютого працівники служби безпеки отримали сигнал про спрацювання тривожної кнопки в одному з кафе на Жуковського. Прибувши на місце події, вони дізналися від двох потерпілих жінок, що у приміщення увійшли двоє невідомих в масках та, погрожуючи газовим балончиком, викрали гроші з каси і сейфу в сумі близько семи тисяч гривень. Отримавши прикмети невідомих, охоронці почали їх пошуки та  затримали грабіжників – двох 18-річних чоловіків —  за кілька кварталів від місця злочину. Після чого вони викликали правоохоронців.  За проявлену рішучість працівники служби безпеки Павло Шмідке, Сергій Шейкін, Юрій Литвинюк і Олександр Подгаєцький отримали листи подяки та матеріальну винагороду. Нагадаємо, раніше поліцейські нагородили аніматорів, які також допомогли у затримці злочинця.

102 млн грн виділено на міські дотації на опалення

Близько 85 тисяч одеситів отримають муніципальну дотацію на опалення завдяки Програмі надання соціальних послуг та інших видів допомоги незахищеним верствам населення. Про це повідомляє прес-служба меріі. У минулому році дотація була надана 100 тисячам сімей на загальну суму 76,0 млн. грн. У міському бюджеті-2017 на ці цілі передбачено 102,0 млн. Це дозволить в опалювальному сезоні виплатити 85 тисячам непрацюючим пенсіонерам, які отримують пенсію меншу за 1700 грн., щомісячну дотацію в сумі 400,0 грн. Зазначена допомога буде перераховуватися департаментом праці та соцполітики Одеської міської ради на рахунки організацій-надавачів послуг, які, у свою чергу, проведуть зарахування зазначеної дотації на особисті рахунки громадян, що буде відображено в їх платіжках.

Підтримка родин з дітьми. Нова ініціатива нардепів

У Верховній раді зареєстровано законопроект, який має на меті підтримку родин, де щойно народилась дитина, або вже ростуть школярі чи студенти. Сьогодні ці категорії потребують більшої підтримки, вважають автори проекту. Адже населення країни зменшується щомісяця, а існуючої державної підтримки не достатньо для подолання демографічної кризи.

 

 

Комментарии закрыты