Герой України — Михайло Жизневський

Президент Петро Порошенко присвоїв посмертно звання Герой України Михайлу Жизневському – білорусу, який загинув під час Революції Гідності та вручив Зірку Героя України його батькам. «Він поклав своє життя за нашу і вашу свободу», — сказав Петро Порошенко та нагадав події Революції Гідності, коли загинув Михайло і тисячі українців прийшли прощатися з білорусом, який боровся за свободу України.

Прогноз кабміна — зростання економіки на 4-5%

Кабінет міністрів України прогнозує зростання економіки країни на 4-5% в 2020 році.  Про це прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив під час засідання уряду. Проте наголосив, що цей показник залежить від швидкості реформ та глибини перетворень.

Зарплати українців зростуть до 10 тис. грн

Також за прогнозами голови уряду середня заробітна плата в Україні в середньостроковій перспективі має зрости до 10 тисяч гривень. При цьому він підкреслив, що ключовою передумовою росту стане стимулювання створення нових робочих місць через розгортання інфраструктурних проектів, підтримку промисловості та збільшення можливостей регіонів.

Європейська Мерія: послуги для усіх одеситів

Одесити повинні отримувати якісні соціальні послуги. На Сесії міської ради, яка пройшла 14 червня, обговорювалося таке значиме питання, як будівництво нової, зручної для відвідування громадян мерії, яка буде розташовуватися на вулиці Косівській. Проект «Європейська мерія» сьогодні є одним з найбільш резонансних і значущих, а на думку мера Геннадія Труханова, одесити повинні отримувати послуги в людських умовах. Це і є пріоритетом на сьогодні.

Міська Рада — відкрите для людей місто

Також, у ході сьогоднішньої сесії Одеської міськради мер Геннадій Труханов прокоментував вчорашній інцидент у будівлі міськради, коли співробітники департаменту муніципальної безпеки вивели із залу, де проходило засідання погоджувальної ради, журналіста за порушення ним регламенту, а саме ведення відеозйомки на телефон. Як підкреслив Геннадій Труханов, в його обов’язки, як міського голови, входить забезпечення якісного проведення робочих засідань і сесій Одеської міськради. Всі засідання є відкритими для відвідування одеситами і представниками засобів масової інформації. Присутнім на таких засіданнях варто поводитися належним чином і дотримуватися регламенту.

Поліція затримала таксиста-нападника

В Одесі затримано таксиста, який напав на свого пасажира з ножем. Нагадаємо, конфлікт стався минулими вихідними. За даними поліції, раніше вже судимий 27-річний житель Нерубайського працював в Одесі таксистом. Через мобільний додаток він отримав чергове замовлення. У ході поїздки пасажир зробив зауваження водію, конфлікт продовжився після приїзду на місце. Між чоловіками почалася бійка, і водій завдав пасажирові 4 удари ножем, у тому числі в серце.

Комментарии закрыты