Україна- ЄС: подальше розширення співпраці

Україна має намір і далі поглиблювати співробітництво з Європейським Союзом задля розвитку держави та в подальшому – набуття членства в ЄС. Про це Президент Петро Порошенко заявив під час зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу у Києві.

Одним із прикладів продовження поглиблення співробітництва України з ЄС Президент назвав підтримку його ініціативи щодо скасування плати за роумінг для українських громадян у країнах Євросоюзу.

Кардинальні зміни в енергетичному секторі України

Крім того, Президент заявляє, що в енергетичному секторі України відбулись кардинальні зміни, а енергоносії перестали бути політичним інструментом і перетворились на звичайний товар. Петро Порошенко також відзначив, що зараз ринковим товаром стає вугілля. Глава держави підкреслив, що більше ніхто немає права шантажувати Україну після того, як перший американський корабель прибув до нашої країни, як реалізація домовленостей з Президентом США Дональдом Трампом щодо енергетичної безпеки України. У свою чергу, Генеральний директор американської компанії Xcoal Ерні Трешер передав Президенту та керівнику Уряду символічний подарунок – перше американське вугілля, яке вчора надійшло в порт «Південний» Одеської області з Пенсильванії.

«План Маршала»: документ попередньо презентували в Кабміні

50 мільярдів євро упродовж 10 років передбачає так званий «план Маршала» для України. Іноземні інвестиції направлятимуться переважно в українську інфраструктуру, агробізнес a також кредити для малого та середнього бізнесу. Цей документ попередньо презентували під час спільного українсько-литовського прес-брифінгу у Кабінеті міністрів. Окрім цього, проект допомоги Україні передбачає підтримку у військовій, гуманітарній та економічній сферах. Про це повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, також він додав, що за умови отримання Україною щорічних інвестицій у сумі 5 млрд євро, зростання економіки становитиме 6-8% ВВП. Кошти на реалізацію плану Україна спільно з Литвою планують залучити від міжнародних партнерів та інвесторів, серед яких ЄС, США, Канада, Японія, європейський інвестиційний банк та фінансові інституції Литви.

KadorrGroup: чим займається будівельна компанія

Ситуація з діяльністю будівельної компанії Кадор груп приймає все масштабніші оберти. Тепер про це говорять не лише стурбовані будівництвом одесити, а й депутати Верховної Ради України.

Засідання виконкому: програма енергоефективності

14 вересня в Одеській міській раді відбулося позачергове засідання виконавчого комітету. На порядку денному було лише одне питання — програма енергоефективності на 2017-2021 роки, яку члени виконкому підтримали. Проект передбачає реконструкцію і модернізацію аварійних ділянок мережі теплопостачання, використання альтернативних джерел енергії в бюджетних сферах міста, популяризацію енергозбереження та інше.

Міська влада витратить 163 млн грн на утилізацію шкідливих жирів, 387 млн — на реконструкцію тепломереж тощо. Всього проект передбачає 1, 5 млрд грн на 5 років. З них з міської скарбниці піде 824 млн грн. Даний проект рішення виноситься на найближчу сесію міської ради, яка пройде 20 вересня.

Жіночий форум: міжнародне зібрання

14 вересня в Одесі відкрився Міжнародний жіночий форум. Серед головних питань — соціальні теми. Обговорити їх приїхали активні жінки з усієї України і навіть Канади. На відкритті побували і наші кореспонденти.

Комментарии закрыты