Гройсман: жодного зростання цін на газ не буде

Жодного зростання цін на газ для населення не буде. Таку заяву премєр-міністра Володимир Гройсмана поширив Урядовий портал. «Я не допущу жодного підвищення тарифів на газ для потреб населення. А ті, хто заявляють про можливе зростання цін на 40%, повинні або відповідально працювати, або писати заяву на звільнення», — наголосив Гройсман.

Безкоштовна вища освіта для дітей з Донбасу

Діти з Донбасу повинні безкоштовно навчатися у вищих навчальних закладах України. Про це наголосив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко на пленарному засіданні Верховної Ради. Разом зі своїми колегами по фракції Олег Ляшко зареєстрував законопроект щодо державної підтримки дітей, які постійно проживають в зоні АТО. Документ дозволить дітям з прифронтових територій без перешкод отримати освіту в Україні.

Нардеп запропонував легалізувати поставки вугілля зі сходу

Легалізацію поставок вугілля з окупованих територій на Донбасі пропонує запровадити Народний Депутат України – Сергій Рудик. Також, на законодавчому рівні планується визначити поняття «лінія зіткнення», через яку буде заборонено переправляти різні типи товарів. Перш за все, це стосується продуктів і мед.препаратів, які будуть вважати контрабандою. Але поставки вугілля із зони АТО будуть визначені законними, тому що їх поставляють зареєстровані в Україні підприємства.

Геннадій Труханов зустрівся з новопризначеним Генконсулом КНР

15 лютого в одеській мерії відбулася перша офіційна зустріч Одеського міського голови Геннадія Труханова з Новопризначеним Генеральним консулом Китайської Народної Республіки в Одесі пані Чжао Сянжун. Сторони проаналізували співпрацю з даними дипломатичним представництвом в нашому місті, а також намітили подальші кроки співпраці в різних областях. У тому числі бізнес та суспільне життя Одеси.

Одеська мерія і XinweiGroup готові до співпраці

Також 15-го лютого відбулася зустріч Одеського міського голови та представників китайської компанії Xinwei Group. В рамках засідання сторони підписали Меморандум про взаємодію та співробітництво між Одеською міською радою та Представництвом китайської компанії, яка здійснює діяльність у сфері бездротових комунікаційних технологій з 1995 року. в Україні. Детальніше — далі у сюжеті.

Вічну історію кохання представили одеським поціновувачам балету

Представники найкращих балетних шкіл, артисти Великого театру, Музичного театру ім. Станіславського та Неміровіча-Данченка показали одеській публіці безсмертну трагедію Уільяма Шекспіра «Ромео і Джульєтта». Від часу створення цієї цієї повісті пройшло не одне сторіччя, але й досі глядачі хвилюються, спостерігаючи за долею закоханих з Верони, а актори, які отримали роль в трагедії, сприймають це як найяскравішу подію у своєму творчому житті.

 

 

 

Комментарии закрыты