«Золотий Берег» буде добудований!

14 червня на сесії Одеської міської ради депутати більшістю голосів, а саме 7 «не голосували», 2 «проти» і 53 «за», — ухвалили рішення про надання кооперативу «Морський 1» земельної ділянки в оренду для завершення будівництва цього житлового комплексу. Кілька годин, поки йшла сесія, біля мерії чекали рішення сотні інвесторів-одеситів, які більше 10 років тому вклали свої кошти в майбутнє житло. Наша знімальна група мала можливість пережити їх емоції за стінами депутатського зібрання.

Новий проект: енергоефективна поліклініка

Однією з проблем сучасних медичних установ є прив’язка до центрального опалення та водопостачання. І саме відхід від неї стане новим етапом у наданні якісної медичної допомоги. На цьому наголошує автор проекту «Енергоефективна поліклініка», створеного у рамках онлайн-платформи «Соціально активний громадянин». 15 червня у прес-центрі Одесит відбулась презентація проекту, який полягає у встановленні сонячних колекторів та теплових насосів у дитячій міській поліклініці №6.

Вибори в ОНАХТ: хто стане наступним ректором?

Згідно з Законом України «Про вищу освіту» вибори ректорів вищих навчальних закладів проходять кожні п’ять років. І 15 червня викладачі, співробітники та деякі студенти Одеської національної академії харчових технологій обирають ключову особу ВИШу.

Світлина з космосу: В NASA показали, як світиться планктон

Одеське море сфотографували з космосу. Світлину, яку спеціалісти зробили з орбіти нашої планети, опублікували на офіційному сайті Національного управління з аеронавтики і дослідженню космічного простору. На знімку море має декілька перлинних відтінків, які з’являються тільки в літній сезон. Фахівці НАСА запевняють, що дане явище викликане цвітінням фітопланктону. На фотографії скупчення планктону зафіксовано у вигляді яскраво-молочної води.

Комментарии закрыты