Еммануель Макрон — наймолодший президент франції

Еммануель Макрон вступив на посаду президента Франції. 14 травня, у Парижі, пройшла урочиста інавгурація нового глави республіки в умовах безпрецедентних заходів безпеки. Урочисті заходи розпочалися з самого ранку. Макрон зустрівся з Франсуа Олландом і замість запланованих 20 хвилин лідери спілкувалися більше години. Наостанок, Олланд передав новому главі республіки коди від так званого ядерної валізи. Після прощання з попередником, Макрон прийняв Орден почесного легіону, що належав ще самому Наполеону. Саме боротьба з безробіттям, зниження податків і розвиток бізнесу — стануть першочерговими завданнями нового президента. Сильна Франція — запорука майбутнього Євросоюзу, впевнений Макрон. Обрання молодого, але повного надій Макрона багато вже порівняли з оновленням самої країни, де до сих пір діє надзвичайний стан, а все більше молодих людей не можуть знайти роботу. Якщо Еммануелю Макрону не вдасться відповісти на головні виклики — безробіття, проблему біженців і тероризм, важка ситуація у Франції ризикує обернутися депресією, яка може стати фатальною для всього Євросоюзу.

Збір Підписів: звернення до Верховної Ради

В Одеській єпархії з благословення митрополита Агафангела 14 травня 2017 почався збір підписів під зверненнями віруючих до депутатів Верховної Ради України від Одеси і Одеської області з проханням виступити проти законопроекту № 4511 і № 4128, що дискримінують релігійні права і свободи громадян України. Звернення підписали вже понад 52 тисяч віруючих.

Закордонний паспорт — департамент надання Адмінпослуг

Одесити продовжують масово звертатися до адміністративних органів з метою отримання закордонного паспорта. В Одесі в двох районах — в Київському і Малиновському — відділи центру надання адмінпослуг видали 207 паспортів в формі ID-карти. Запис бажаючих проводиться вже на липень. Однак отримати такий паспорт можна і в міграційній службі. Про  це під час апаратної наради повідомила директор Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міськради Євгенія Абрамова.

 
Дальницькі кар’єри — дегазація сміттєзвалища

Мерія виділить гроші на будівництво комплексу по дегазації сміттєзвалища, яке експлуатує приватна компанія. У департаменті економічного розвитку міськради зробили економічне обґрунтування проекту з будівництва комплексу дегазації полігону побутових відходів ТПВ-1 «Дальницькі кар’єри». Про це в ході апаратної наради повідомив директор структурного підрозділу Сергій Тетюхін.

 
ОНАХТ для школярів — день відкритих дверей

13 травня в Одеській національній академії харчових технологій відбувся День відкритих дверей для школярів із Ладижина з Вінниччини. Майбутніх абітурієнтів чекала не лише традиційна зустріч з представниками інститутів ВИШу, а й екскурсія його приміщеннями, а пізніше і вулицями Одеси, яку провели студенти Одеської національної академії харчових технологій.

 

Комментарии закрыты