День пам’яті  святого великомученика Іоанна Сочавського

15 червня в день пам’яті святого великомученика Іоанна Сочавського, в місті Білгород-Дністровський відбулися святкові заходи з нагоди престольного свята місцевого храму. Урочистості очолив митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел. За традицією після закінчення богослужіння відбувся хресний хід від храму до джерела на честь святого великомученика Іоанна Сочавського. Протягом всіх 3,5 кілометрів тисячі віруючих на чолі з архіпастирем підносили старанні молитви до Господа, просячи Його дарувати багатостраждальній Україні мир і благополуччя. Після прибуття на джерело Преосвященний Владика очолив святковий молебень, під час якого тисячі людей також молилися про мир в нашій країні, про церковну єдність і про подолання ворожнечі та ненависті. У своєму архіпастирському слові митрополит Агафангел привітав усіх з цим святковим днем, зазначивши, що більше 7 століть православні християни вшановують пам’ять святого великомученика Іоанна Сочавського, який не зрікся віри в Христа, незважаючи на люті муки, яким піддали його в цих краях.

День медпрацівника: вшанування у мерії

Наша медицина — це перш за все ті люди, які в ній працюють. 15 червня, в одеській міській раді, мер Геннадій Труханов привітав одеських медичних працівників з наступаючим професійним святом. Сьогодні влада Одеси всіма силами підтримує людей, які з честю виконують свої професійні обов’язки і бережуть життя людей.

Спорт для міста: Sport Socium Functional

Доступність спорту та популяризація здорового способу життя є невід’ємною частиною розвиту будь-якого міста. Саме тому 16 червня у прес-центрі Одесит у рамка онлайн-платформи «Соціально активний громадянин» було презентовано проект Sport Socium Functional.

Cон «Хаджибеївський»: ситуація в мікрорайоні

У четвер жителі вулиці Хаджибеївська Суворовського району Одеси, які «підігріваються» певними зацікавленими особами вийшли висловити невдоволення з приводу умов проживання в їхньому мікрорайоні. Незважаючи на гострі емоції, вийшов конструктивний діалог.

Комментарии закрыты