День пам’яті  святого Великомученика Іоанна Сочавського

15 червня в день пам’яті святого великомученика Іоанна Сочавського, в місті Білгород-Дністровський відбулися святкові заходи з нагоди престольного свята місцевого храму. Урочистості очолив митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел. За традицією після закінчення богослужіння відбувся хресний хід від храму до джерела на честь святого великомученика Іоанна Сочавського. Протягом всіх 3,5 кілометрів тисячі віруючих на чолі з архіпастирем підносили старанні молитви до Господа, просячи Його дарувати багатостраждальній Україні мир і благополуччя. Після прибуття на джерело Преосвященний Владика очолив святковий молебень, під час якого тисячі людей також молилися про мир в нашій країні, про церковну єдність і про подолання ворожнечі та ненависті. У своєму архіпастирському слові митрополит Агафангел привітав усіх з цим святковим днем, зазначивши, що більше 7 століть православні християни вшановують пам’ять святого великомученика Іоанна Сочавського, який не зрікся віри в Христа, незважаючи на люті муки, яким піддали його в цих краях.

Заява міністра МВС: Національна Поліція

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляє, що на вулиці повинна бути тільки одна сила — Національна поліція. Про це 16 червня,  він повідомив під час наради в МВС. Арсен Аваков нагадав, що присвоєння назви «поліція» будь-якими угрупованнями — неприпустимо. Нагадаємо, міністр внутрішніх справ направив міністру юстиції Павлу Петренко лист з проханням вжити усіх законних заходів для приведення у відповідність з законом назв громадських організацій та комунальних підприємства, які в своїх назвах використовують слово «поліція» і, тим самим, порушують норми Закону України .

Одеса на дотик: місто з заплющеними очима

Можна читати книжки шрифтом Брайля, можна слухати друзів та екскурсоводів, але що робити, аби відчути всю могутність та довершеність архітектури міста? 16 червня у прес-центрі Одесит в рамках онлайн-платформи «Соціально активний громадянин» було презентовано проект «Одеса з заплющеними очима: видатні архітектурні пам’ятки міста на дотик». Про те, як людям з проблемами зору насолоджуватись архітектурою Одеси за допомогою міні-версій будівель, розповіла Світлана Стрільцова.

Одеській опереті — 70! Легка, іскриста, зоряна

15 червня виповнилося 70 років з моменту першого театрального сезону трупи, яка заснувала Одеський театр музичної комедії імені Михайла Водяного. За цей час театр порадував глядачів такими легендарними постановками як «Летюча миша», «Сільва», «Весела вдова», «Бал у Савойї», «Біла акація». Театральні постановки тут незмінно збирають аншлаги протягом багатьох років і радують глядачів оновленим репертуаром. Увечері 15 червня Одеська оперета зустріла гостей блискучим капусником.

Комментарии закрыты