Загроза і недружній крок — Полторак про російсько-білоруські навчання

Міністр оборони України Степан Полторак назвав російско-білоруські військові навчання на кордоні з Україною загрозою і недружнім кроком. Про це глава Міноборони заявив в ефірі одного з українських телекананалів. «Ми знаємо про всі пересування російських військ уздовж напрямку нашого кордону. Ми розуміємо, які загрози можуть виникнути, і ми будемо реагувати адекватно на ті загрози, які несуть із собою ці вчення, і Генштаб передбачив ряд заходів, які були б адекватними у відповідь на ці загрози, загрози вторгнення», — заявив міністр. . За словами Полторака, такі навчання потенційно несуть загрози для України, тому що велика кількість особового складу пересувається до українського кордону в рамках навчань на території Білорусі.

На День Незалежності до України прибудуть 11 міністрів оборони

Міністр оборони також розповів журналістам, що у параді до Дня Незалежності України візьмуть участь 10 підрозділів збройних сил різних країн світу. За словами Полторака, на його запрошення на святкування прибудуть 11 міністрів оборони. Глава оборонного відомства зауважив, що тільки-но повернувся з Польщі, де українські прапороносці брали участь у військовому параді з нагоди Дня Війська польського, й міністр оборони цієї країни підтвердив, що прибуде на День Незалежності України.

Десятий політв’язень: МЗС направило Росії ноту протесту

Геннадій Лимешко, якого затримало ФСБ Росії в окупованому Криму, став десятим політв’язнем Кремля, якого російські спецслужби затримали як «диверсанта». «Посилали в одну точку, завезли в іншу. Його підставили»,  — так каже про затриманого в окупованому Криму Геннадія Лимешка його друг по АТО Олександр Волков. При цьому не уточнює, про що йдеться. Очевидно, українським спецлужбам він розповість більше. А наразі в СБУ заявили, що ніяким агентом українських спецслужб затриманий в Криму Лимешко не був. Громадян України ФСБ Росії не вперше звинувачує в тому, що вони, начебто є «диверсантами». Геннадій Лимешко став десятим таким «диверсантом». Міністерство закордонних справ України вже направило МЗС Росії ноту з вимогою надати всю інформацію щодо обставин затримання в анексованому Криму Геннадія Лимешко. Речниця МЗС України Мар’яна Беца наголосила, що міністерство регулярно виступає з протестом у зв’язку з діями Росії на окупованих територіях. Водночас, за її словами, можливості українських дипломатів обмежені, оскільки ніяких консульських установ в Криму українське відомство немає.

Sage World Cup 2017: нагороди кращим

І до новин міста. Протягом декількох днів в Одесі проходив чемпіонат з підприємництва серед молоді  SAGE WORLD CUP 2017. Багатоденний форум включав в себе день відкриття, бізнес-форум, день знайомства з культурами, змагання в лігах і звичайно  церемонію нагородження. Про неї детальніше — далі в сюжеті.

OdessaTapFestival: як танцюють в Україні

У минулому році пройшов перший міжнародний степовий фестиваль в Україні, після якого американські майстри нанесли нашу країну на степову карту світу. І цього року добрі традиції продовжуються. Так Odessa Tap Festival пройде 23-27 серпня, і в ньому візьмуть участь близько 60 учасників. Крім майстер-класів, які щодня будуть проводити майстри з Америки, Швейцарії та Іспанії, та вечорів змагань, у рамках фестивалю відбудеться вкрай важливий для нашої країни захід, який багато в чому визначить її танцювальне майбутнє.

Так кожен одесит та гість міста зможе відвідати степовий фестиваль і насолодитися енергією учасників заходу та визнаних світових майстрів.

Комментарии закрыты