Призов прикордонників: Президент дозволив поповнювати лави мобілізованими

Президент Петро Порошенко дозволив проводити призов по мобілізації у Держприкордонслужбу в особливий період. Військовослужбовці можуть укладати розширені контракти терміном від одного до десяти років замість трьох та п’яти років. Про це повідомляє прес-служба президента України. Даним указом внесено зміни до Положення про проходження військової служби в Держприкордонслужбі. Зокрема, зазначено, що громадяни можуть призиватися до прикордонники не тільки на строкову службу, але і по мобілізації. Призову підлягають громадяни чоловічої статі призовного віку і резервісти.

Обшук в НКРЕКП: скандальна формула «Роттердам+»

Співробітники НАБУ обшукують будівлю Національної комісії з регулювання електроенергетики і комунальних послуг. Про це пише Інтерфакс-Україна. У зв’язку з обшуками, засідання Нацкомісії, яке мало розпочатися в четвер о 14:00, перенесено на невизначений час. У прес-службі регулятора інформацію про обшуки НАБУ не коментують. Обшуки пов’язують з розслідуванням кримінального провадження щодо затвердження так званої формули Роттердам +. Інші подробиці поки не відомі.

Чеські правоохоронці: взаємодія поліції і громадськості

Чеські поліцейські протягом декількох днів навчають одеських колег досвіду в області взаємодії громадськості та правоохоронців. Обмін безцінним досвідом проходив в Одеському державному університеті внутрішніх справ. Що нового дізналися майбутні одеські поліцейські — дізнаємося в наступному сюжеті.

Як на думку одеситів зміняться пенсії

Вже у вересні цього року Верховна Рада України може прийняти в цілому проект знаменитої і доволі глобальної пенсійної реформи. Таким чином в жовтні пенсіонери зможуть на собі відчути перший етап «осучаснення» пенсій. Думки гостей і жителів міста щодо пенсійної ситуації в країні — далі в нашому сюжеті.

Герасим Гречин: вечір пам’яті забутого героя

В Одесі відбудеться вечір пам’яті присвячений 111-річчю від дня трагічної загибелі забутого героя корабельної Одеси — Герасима Гречина. Свого часу інженер-механік своїми знаннями і чесною працею вніс неоціненну лепту в розвиток пароплавства, технічний і промисловий потенціал Миколаєва та Одеси, але, нажаль, пам’ять про Герасима Гречина була вирвана кривавими роками революції і знищена більшовицьким режимом у одеситів. На вечорі пам’яті буде присутній відомий Одеський краєзнавець і історик Олександр Сурилов і сім’я Гречиних, які розкажуть про життя і смерть забутого героя Одеси Герасима Лукича Гречина. A також, розкажуть про підготовку книги «Забутий герой пароплавної Одеси», яка готується до видання. Отож, вечір пам’яті відбудеться 21 серпня о 16:00 в приміщенні бібліотеки №33 ім. Ю.С. Трусова на Французькому бульварі, 22.

Комментарии закрыты