Жителі Криму вперше за роки окупації почули українське радіо

На адміністративному кордоні з окупованим Кримом урочисто відкрили вежу для трансляції радіосигналу українського радіомовлення на території півострова та чотирьох сусідніх районів Херсонської області. Про це повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб у Twitter. Нова телекомунікаційна вежа, відкрита на Чонгарі, дозволяє транслювати до 7 радіопрограм і 32 цифрових телеканалів.

Початок шляху до незалежності: 100-річчя Української революції

Перша світова війна стала справжнім політичним землетрусом, який розвалив кілька великих імперій. Однак саме тоді на авансцені історії повноголосно заявили про себе народи, над правом на самостійне існування яких в провідних європейських столицях навіть не замислювалися. Про це заявив президент Петро Порошенко у своєму виступі з нагоди 100-річчя україньскої революції.

Посол Польщі в Україні зустрівся з мером Одеси

Шляхи подальшої взаємодії між Одесою та Польщею обговорили в міській раді. 17 березня мер міста Геннадій Труханов зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Польщі в Україні Яном Пєкло. Зокрема, сторони обговорили співпрацю Одеського міського голови з його колегами з Лодзі та Гданська, в тому числі щодо розвитку інфраструктури міста — досвід поліпшення очисних споруд та берегоукріпленя. Крім того, пан Пєкло особливо відзначив, що Одеса — є найбезпечнішим містом в Україні.

День працівників житлово-комунального господарства відзначили в Одесі

День працівників побутового обслуговування населення та житлово-комунального господарства відзначається щороку в 3-ю неділю березня. З нагоди свята, в залі Одеського академічного російського драматичного театру представників цих важливих професій привітали перші особи міста та області. А кращі працівники житлово-комунального господарства міста були відзначені грамотами та подяками мера Одеси за високий професіоналізм та особистий внесок у забезпечення роботи галузі. Геннадій Труханов особисто привітав комунальників з їх професійним святом.

У рамках форуму «Vira Ukraine!» обговорили  актуальні для Одеси питання архітектури

Сьогодні Одеса як ніколи потребує поліпшення паркових зон, повернення історичної краси центру і будівництва нового концертно-виставкового комплексу. Про те, як побудувати нову Одесу, зберегти стару і залучити талановитих архітекторів — далі в сюжеті.

Гаражі та стоянки: проблема легалізації

Питання легалізації гаражних кооперативів та стоянок вже багато років поспіль турбує Одесу. В п’ятницю, 17 березня, у приміщенні Департаменту муніципальної безпеки на цю тему було проведено круглий стіл, на якому спеціалісти обговорювали проблему та шляхи її вирішення.

Комментарии закрыты