В Криму почалася трансляція українських телеканалів

У Чонгарі почалася трансляція п’яти українських каналів на територію Криму. Про це повідомив член Нацради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинский у фейсбук. За його словами, поки трансляція проводиться в тестовому режимі, але вже з 1 вересня потужність передавачів планується збільшити, а з 1 листопада сигнал повинен бути ще посилений, що дозволить поліпшити якість і дальність прийому сигналу. Вишка в Чонгарі встановлена ​​в безпосередній близькості до кордону з Кримом, і тому радіосигнал з неї приймається в околицях Сімферополя. Разом з тим окупаційна влада Криму має намір блокувати трансляцію українських телеканалів спрямованим випромінюванням місцевих каналів.

Чеські правоохоронці: взаємодія поліції і громадськості

Чеські поліцейські протягом декількох днів навчають одеських колег досвіду в області взаємодії громадськості та правоохоронців. Обмін безцінним досвідом проходив в Одеському державному університеті внутрішніх справ. Що нового дізналися майбутні одеські поліцейські — дізнаємося в наступному сюжеті.

Roller Fest — міжнародний фестиваль

19-20 серпня на майданчику біля Одеського палацу спорту пройде Міжнародний фестиваль Odessa Roller Fest 2017. Продемонструвати свою майстерність зможе кожен бажаючий, а для тих, хто тільки вчиться — організують майстер-класи. Що стосується траси, то по ній також зможуть проїхатися, як професійні ролери, так і аматори або навіть діти в супроводі більш досвідчених спортсменів. Відзначимо, початок фестивалю стартує о 12-00.

Очікується, що в Одесу з’їдуться понад сотні ролерів з України та країн ближнього зарубіжжя.

Герасим Гречин: вечір пам’яті забутого героя

В Одесі відбудеться вечір пам’яті присвячений 111-річчю від дня трагічної загибелі забутого героя корабельної Одеси — Герасима Гречина. Свого часу інженер-механік своїми знаннями і чесною працею вніс неоціненну лепту в розвиток пароплавства, технічний і промисловий потенціал Миколаєва та Одеси, але, нажаль, пам’ять про Герасима Гречина була вирвана кривавими роками революції і знищена більшовицьким режимом у одеситів. На вечорі пам’яті буде присутній відомий Одеський краєзнавець і історик Олександр Сурилов і сім’я Гречиних, які розкажуть про життя і смерть забутого героя Одеси Герасима Лукича Гречина. A також, розкажуть про підготовку книги «Забутий герой пароплавної Одеси», яка готується до видання. Отож, вечір пам’яті відбудеться 21 серпня о 16:00 в приміщенні бібліотеки №33 ім. Ю.С. Трусова на Французькому бульварі, 22.

Знайомство з Михайлом Співаковським

В офісі одеського відділення національної спілки журналістів України відбулась зустріч з чемпіоном України з настільного хокею, одним із провідних спортивних оглядачів країни, актором київського театру «Чорний квадрат» Михайлом Співаковським. Як він поєднує захоплення театром та спортивну журналістику? Чи допомагає одне одному, чи навпаки заважає? Як проходило становлення кореспондента столичних видань? На ці та інші питання  Михайло розповів нашим колегам.

Комментарии закрыты