Реформа медицини. ОПЗ приватизують. та про Україну без війни. В ефірі флеш новини. В студії Мирослава Сільчук. Вітаю вас.

Реформа медицини

Перші кроки медичної реформи в Одеській області презентували сьогодні представники облдержадмінітсраціі та благодійного фонду «Пацієнти України». Вперше до цього процесу будуть залучені представники громадських організацій, а сам процес стане максимально прозорим. На сьогоднішній прес-конференції представники обласного керівництва та громадськість підписали відповідний меморандум. Так у найближчі півроку Одеську область обіцяють зробити прикладом реформування системи охорони здоров’я для всієї України. В планах реформи — автономізація лікарень, викорінення корупції та прозорість системи державних закупівель. Детальніше про реформу ми вам розкажемо у випуску о 18. матеріал вже готується до ефіру.

На замітку школярам

Нагадати одеським школярам про необхідність дотримання правил дорожнього руху. Урок на цю тему відбувся в минулу суботу в Парку Перемоги за участю юних інспекторів та співробітників Одеської Державтоінспекції. На заході були присутні секретар міської ради Олег Бриндак та директор Департаменту освіти і науки Олена Буйневич.

Нова Генуезька

На вулиці Генуезькій в Одесі завершився капітальний ремонт: з’явилося нове дорожнє покриття, тротуари, світлофори, знаки і розмітка. Як зазначили в управлінні дорожнього господарства, в ході робіт виконані асфальтування проїжджої частини, ремонт бортового каменю, облаштування та ремонт паркувальних кишень і з’їздів. Крім того, по вулиці Генуезькій та частково по вулиці Посмітного плитковим покриттям облаштовано тротуари. Завершальним етапом робіт з капітального ремонту стало нанесення дорожньої розмітки. На перехресті вулиць Генуезької і Посмітного фахівцями комунального підприємства «СМЕП» введена в дію нова схема дорожньої розв’язки. На цьому перехресті з’явилися нові дорожні знаки та облаштовано світлофорне регулювання. Крім того, завершено роботи з оформлення в стилі стріт-арт підпірної стіни розворотного кільця трамвайного маршруту №5.

Ізмаїльський ВИШ працевлаштує переселенців

Ізмаїльський державний гуманітарний університет працевлаштує близько 20 переселенців з Донбасу. Ректор ВИШу Ярослав Кічук підписав відповідний договір. Вищий Навчальний Заклад брав участь у конкурсі по створенню робочих місць для внутрішньо переміщених осіб в Україні, організованому Програмою розвитку ООН. Його проводили в рамках двох проектів, які фінансово підтримує уряд Японії. На участь у конкурсі було подано 480 заявок з усієї України. Загальний грошовий фонд Програми — 2 млн. Дол. Організатори розраховують постійно або тимчасово працевлаштувати від 1 до 3 тисяч переселенців з Донбасу. Крім цього, на базі університету відкриється соціально-психологічний ресурсний центр, який надаватиме безоплатну кваліфіковану допомогу переселенцям з Донбасу.

ОПЗ: питання приватизації

Міністр економічного розвитку України Айварас Абромавічус зазначив, що за рахунок приватизації Одеського припортового заводу державна казна поповниться щонайменше на 17 мільярдів гривень. Про це Абромавічус заявив під час відвідин у понеділок спільно з головою Фонду держмайна України Ігорем Білоусом Одеського припортового заводу для визначення інвестиційної привабливості цього держпідприємства. За даними прес-служби Мінекономрозвитку, під час візиту Абромавічус заявив, що провести передпродажну підготовку припортового заводу Південної Пальміри і об’єктивно оцінити його вартість, допоможуть спеціальні радники. Міністр  підкреслив, що Одеський припортовий завод продадуть тільки іноземними інвесторам. За словами чиновника, його покупкою вже зацікавилися підприємці з кількох країн, серед яких Норвегія і США. А от російські бізнесмени через санкції в число потенційних покупців не входять.

Список для обміну

Бойовики включили у свій список для обміну «антимайданівців», яких звинувачують у причетності до одеської трагедії 2 травня 2014 року. Про це повідомляє інформаційне агенство бойовиків з посиланням на так звану «уповноважену з прав людини» Дар’ю Морозову. Як повідомляється, ініціатива про включення підозрюваних у одеській трагедії виходить від самих підсудних.

Після Майдану

Про Україну без війни — на екрані. «Ми вирішили зняти фільм, для того, щоб в Німеччині дізналися про те, які українці, побачили частину їхнього життя»… Зняти фільм про Україну після Революції гідності, і показати, як і чим живуть українці вирішили кінорежисери з Німеччини. Серед міст, які їх цікавлять — Одеса.

Ось такі справи. Більше інформації дивіться у випуску о 18-й. До зустрічі !

 

Комментарии закрыты