Зустріч з мером: посол Італії в Україні

Одесити зможуть ближче познайомитися з італійською культурою. Оскільки восени поточного року планується відкриття італійського культурного центру. Про це стало відомо в ході зустрічі мера Одеси Геннадія Труханова з Послом Італійської Республіки в Україні паном Давида ла Чечиліа. Крім того, сторони обговорили також і інші питання взаємодії та співпраці. Також на кінець вересня сторони намітили ще один захід, але вже в сфері бізнесу.

Отримання субсидій: житлово-комунальні послуги

Актуальні питання нарахування субсидій позначила сьогодні в прес-центрі Одесит директор департаменту праці та соціальної політики — Олена Китайська. Хоч опалювальний період ще зовсім не скоро, але в одеситів вже виникає достатня кількість питань про ті зміни стосовно нарахування субсидій, які були внесені Кабінетом Міністрів з 1 травня цього року. На сьогодні в Одесі майже 58 тисяч жителів користуються програмою «Житлові субсидії» та в опалювальний період минулого року отримували такий розмір субсидій, що дозволяв не мати заборгованості по оплаті за житлово-комунальні послуги. Всім, хто отримував субсидії раніше, автоматично робиться продовження на наступний рік. Не отримати продовження могли тільки ті люди, які мають заборгованість за оплату житлово-комунальних послуг, а таких в Одесі налічується близько 11 тисяч сімей. Також, на окремому прикладі Олена Китайська розібрала, чому деякі одесити хвилюються  з приводу щойно отриманих рахунків. Повертаючись до сімей, які потрапили в автоматичний список «продовження», то всі вони в якнайшвидшому часі будуть повідомлені за телефоном, e-mail або смс-повідомленням. Для тих, хто хвилюється з приводу того, яку ж суму платити поки не прийшло нове повідомлення про призначення субсидій, рекомендують проводити оплату за послуги без урахування розміру субсидій, які люди мали в квітні місяці.

Тандем — партнерство «Дитина-родина-спеціаліст»

В останні роки ми можемо спостерігати сталу тенденцію до скорочення надходжень на виховання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Разом з цим кількість дітей, покинутих в медичних установах через стан здоров’я, залишається значною. Як з цим боротися — знають автори проекту Тандем — партнерство «Дитина-родина-спеціаліст».

Воїни АТО: Центр реабілітації та лікування

Центр реабілітації воїнів АТО — життєво важливе місце для кожного бійця, який повернувся до мирного життя. Саме тут, лікують не тільки сліди від куль, а й важкі душевні рани, що не дають спокою роками. Тож як проходить робота реабілітаційного центру в міській лікарні №5?

Комментарии закрыты