Тиск на бізнес: Гройсман обіцяє «знести» контролюючі органи

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман обіцяє «знести» контролюючі органи та інші структури, які створюють тиск на бізнес. Про це глава уряду заявив на засіданні уряду в п’ятницю. За словами Гройсмана, скарги бізнесу поступають на роботу Державної фіскальної служби, процедуру надання земель та видачу дозволів на будівництво, тиск силових структур і складність підключення до електромереж, яке контролюють монополісти. Також глава уряду зазначив, що після візиту в Дніпро на цьому тижні обговорив з президентом ситуацію з тиском на бізнес з боку держорганів. «У нас була довга розмова з президентом. Позиція президента чітка — всі ті, хто буде заважати бізнесу, — вороги», — підкреслив Гройсман.

Відкрита регата: Кубок Чорного моря 2017

З 23 по 27 серпня в Одесі відбудеться Всеукраїнська відкрита регата крейсерських яхт «Кубок Чорного моря 2017». Це одне з найбільших і найстаріших вітрильних змагань на Чорному морі. Серед учасників знакового вітрильного змагання — козацький вітрильник «Спас», створений за кресленнями 17-18 століття. Відзначимо, кубок приурочений до святкування 26-ї річниці Незалежності України.

Міцво-мобіль: подорож півднем України

Іудаїзм дбайливо зберігає священні традиції та пристосовується до невпинного розвитку сучасного світу. Так з 2 по 20 серпня до кожного міста та містечка Півдня України заглядає синагога. Як? На власних колесах.

Тижнева глава Рее: заповідь благодійності

Рабі Шнеур-Залман бар-Барух з Ляд був каббалістом та засновник хасидського руху Хабад. Алтер Ребе — з ідішу «старий ребе» —  привніс інтелектуальний початок  в традиційну хасидську містику Каббали: особливу увагу він приділяв не лише поняттям любов та страх, але й роздумам.

 

Комментарии закрыты