Дошкільна освіта: відкриття нових закладів

На засіданні уряду в п’ятницю говорили, зокрема, про дошкільну освіту. Так, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман поставив першочерговим завданням зменшення черг до дитячих садочків та відкриття нових дошкільних закладів по всій Україні.

Обмеження швидкості найближчим часом погодить Кабінет Міністрів

Обмеження швидкості у містах до 50 км за годину найближчим часом погодить кабінет міністрів. Голова «Укравтодору» Славомір Новак на засіданні уряду заявив, що проект постанови готовий для фінального затвердження. Передбачається, що нові обмеження швидкості діятимуть лише у денний та вечірній час. при цьому, в нічний час, з 23 до 6-ї ранку дозволена швидкість не змінюватиметься і становитиме 60 км. Як повідомляють в уряді, в Європі питання безпеки на дорогах є одним із пріоритетних, тому зменшення швидкості в населених пунктах лише на 10 км за годину на 90 відсотків зберігає життя людей у разі дорожньо-транспортних пригод.

Нацполіція перейшла на посилений режим несення служби

Національна поліція України перейшла на посилений режим несення служби, йдеться в повідомленні прес-служби поліції. «За вказівкою глави Нацполіції відсьогодні особовий склад Національної поліції України переходить на посилений варіант несення служби у зв’язку з підготовкою до відзначення Дня незалежності України», – йдеться в повідомленні. Посилений режим діятиме до особливого розпорядження. За словами керівника Нацполіції Сергія Князєва, до несення служби на вулицях країни будуть задіяні усі допоміжні служби поліції. 24 серпня, у День незалежності України, у Києві планують провести військовий парад. У зв’язку з цим у місті обмежили рух транспорту. Служба безпеки напередодні заявила про «істотну активізацію російських спецслужб» в Україні.

Міцво-мобіль: подорож півднем України

Іудаїзм дбайливо зберігає священні традиції та пристосовується до невпинного розвитку сучасного світу. Так з 2 по 20 серпня до кожного міста та містечка Півдня України заглядає синагога. Як? На власних колесах.

Тижнева глава Рее: заповідь благодійності

Рабі Шнеур-Залман бар-Барух з Ляд був каббалістом та засновник хасидського руху Хабад. Алтер Ребе — з ідішу «старий ребе» —  привніс інтелектуальний початок  в традиційну хасидську містику Каббали: особливу увагу він приділяв не лише поняттям любов та страх, але й роздумам.

 

Комментарии закрыты