Християни в Єгипті: Ісламська держава

На півдні Синайського півострова у Єгипті, біля монастиря Святої Катерини бойовики обстріляли пост поліції. Як повідомляє місцева влада, є жертви: один поліцейський загинув, ще троє поранені. Відповідальність за цю атаку взяла на себе терористична організація Ісламська держава. Монастир Святої Катерини знаходиться біля підніжжя гори Синай і належить до світової спадщини ЮНЕСКО. Храм є одним з найдавніших християнських монастирів світу і відноситься до Східної православної церкви. Нагадаємо, що це не перший напад на християн у Єгипті. 9 квітня у коптських церквах держави відбулися два вибухи, внаслідок яких загинули 45 осіб. Тоді, як і зараз, відповідальність за напади взяла на себе Ісламська держава. У країні, в якій лише 10% населення сповідують християнство, наразі введено надзвичайний стан.

Безвізовий режим з ЄС: комунікаційна кампанія для населення

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що уряд створить комунікаційну компанію, щоб пояснити населенню, як користуватися безвізовим режимом з Європейським союзом. Про це він повідомив на засіданні уряду. Також прем’єр додав, що уряд працює над вирішенням питання черг при отриманні паспортів.

У 2017 році 5 млн біометричних паспортів

У свою чергу голова Державної міграційної служби Максим Соколюк  зазначив, що до кінця року в Україні може бути оформлено понад 5 мільйонів біометричних закордонних паспортів. За його словами, щодня біометричні закордонні паспорти отримують 10-12 тисяч громадян України.

Вечір відкритих дверей: в ОНАХТ готують лідерів

14 квітня в Одеській національній академії харчових технологій відбувся Вечір відкритих дверей. Цього разу зустріч з майбутніми студентами пройшла в одному з 4-х інститутів академії — в Інституті Холода, кріотехнологій і екоенергетики імені Мартиновського. Абітурієнти зустрілися з ректором Харчової академії і директорами усіх 4-х її інститутів, з викладачами, випускниками та студентами ВНЗ, побували в навчальних аудиторіях і лабораторіях. А також, так як прийшли в гості до харчовиків, то були гостинно зустрінуті солодощами і чаєм. Наступну зустріч організатори обіцяють 20 травня.

Комментарии закрыты