Яблучний спас в Україні. Засідання виконкому. Конкурс на посаду заступника Саакашвілі завершено. В ефірі флеш новини. В студії Мирослава Сільчук. Вітаю вас.

Яблучний Спас

Сьогодні православні віруючі відзначають Свято Преображення Господнього, в народі також іменоване Яблучним Спасом. Воно відноситься до числа найбільш значущих, двунадесятих, церковних свят, яке нагадує людям про необхідність змінюватися духовно.

Річниця створення Марфо-Маріїнської обителі

У день святкування Яблучного Спаса в храмі на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних радість» ще одна знакова подія — річниця створення Марфо-Маріїнської обителі.  По благословенню Митрополита Агафангела сестри милосердя допомагають нужденним у важкий час і підтримують їх. У храмі представили черговий ярмарок, присвячений річниці сестринства. У цей раз спільними зусиллями кошти збирають на допомогу протоієрею Іоанну Немешу, який бореться зі страшним недугом.

Засідання виконкому

Сьогодні відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Одеської міської ради. На порядок денний було винесено всього одне питання. Ідеться «про внесення до Центральної виборчої комісії подань про внесення змін до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі на території Одеси». 30-го липня, у рамках планової роботи, на засіданні виконкому було прийнято рішення, що передбачає три аналогічних подання до ЦВК по Приморському, Малиновському та Київському районах. Вони покликані удосконалити систему виборчих дільниць і уточнити дані виборців. Ці подання на сьогоднішній день розглядаються в центральній виборчій комісії і повинні бути опубліковані постановою ЦВК наприкінці серпня. Директор департаменту документально-організаційного забезпечення міськради Марина Броварська зазначила, що це, скоріше, буде остання постанова комісії, так як 5 вересня стартує виборча кампанія і міняти межі ділянок, згідно законодавства, буде заборонено. Позачерговий виконком був зібраний з огляду на те, що виникла необхідність змінити межі ще кількох  ділянок і встигнути включити зміни в останню постанову ЦВК.

Конкурс на вакантну посаду заступника голови ОДА

Конкурс на вакантну посаду заступника голови Одеської обласної державної адміністрації завершено. На одне місце — кількасот претендентів. За крісло заступника голови Одеської облдержадміністрації борються півтисячі осіб. Про це йдеться на офіційному сайті Одеської ОДА. Нині, як повідомляє прес-служба губернатора, почався розгляд документів, який триватиме два тижні. А з 5 вересня відібраних кандидатів запрошуватимуть на наступний етап — тестування в облдержадміністрації.

Наразі у мене все Більше інформації дивіться у випуску о 18-й. До зустрічі !

Комментарии закрыты