Андрій Парубій провів засідання погоджувальної ради

19 грудня Голова Верховної Ради України Андрій Парубій провів погоджувальну раду з народними депутатами. Спікер заявив про необхідність розгляду на цьому тижні всіх законопроектів, пов’язаних з прийняттям закону про державний бюджет на 2017 рік.

Президент: держава гарантує захист клієнтам «ПриватБанку»

Держава гарантує клієнтам «ПриватБанку» недоторканність і цілісність їх грошей. Про це у зверненні до українців заявив президент Петро Порошенко, коментуючи рішення про націоналізацію найбільшої фінансової установи країни.  За словами глави держави, хоча мова йде про приватну банківську установу, це рішення не є чиєюсь приватною справою. Воно безпосередньо стосується приблизно половини дорослого населення України – фізичних осіб, які є клієнтами «ПриватБанку». А також понад  п’ятдесятьох відсотків усіх юридичних осіб, зареєстрованих в Україні. То ж від стану справ у цьому банку залежить вся фінансово-економічна ситуація в країні. А відтак до нього не можна застосовувати стандартні технології оздоровлення банків.

Тож відтак новим власником «ПриватБанку» є уряд в особі міністерства фінансів. Президент також додав, що у Верховну Раду вже направлено законопроект, яким надаються додаткові гарантії захисту вкладів клієнтам «ПриватБанку».

Процес включення центру Одеси до списку ЮНЕСКО

В Одесі відбулася четверта Міжнародна науково-практична конференція «Збереження історичної забудови центру Одеси шляхом включення до основного Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО».  На сьогоднішній день фахівці профільних структур Одеської міськради вже приступили до розробки проекту, мета якого — виробити заходи по збереженню історичних об’єктів центральної частини міста. Процес включення центру Одеси до списку ЮНЕСКО досить копіткий. Як підкреслив голова управління з питань охорони пам’яток культурної спадщини Андрій Шелюгін, нині розробка номінаційного досьє міста знаходиться на проміжному етапі. Об’єкти для номінування затверджені, всі вони розташовані в історичній частині міста, фахівці проводять їх комплексне обстеження і опис.   У питанні про забезпечення туристичної доступності до цих об’єктів, а також здійсненні на їх основі наукової діяльності місту сприятимуть і підтримку колеги з Греції.   За попередніми даними, Одеса зможе представити своє номінаційне досьє на суд міжнародної комісії ЮНЕСКО в 2018-му році.

Хосе Каррерас прилетів до Одеси із прощальним концертом

Хосе Каррерас в Україні з прощальними концертами. Легендарний іспанський оперний співак залишає велику сцену. Прославлений тенор вже виступив в Києві в палаці «Україна». А 20 грудня відбудеться його концерт в Одеському оперному театрі. Хосе Каррерас виконає найвідоміші арії зі свого величезного репертуару. Великий тенор гастролює по світу в рамках фінального турне. Він хоче відвідати всі місця, де виступав в продовж своєї 45-річної кар’єри. На піку своєї слави Каррерас переміг тяжку хворобу — лейкемію. Лікарі давали йому один шанс з десяти. Тепер з кожного виступу він перераховує гроші організації, яка досліджує методи лікування лейкемії. 5 грудня Каррерасу виповнилось 70 років. В Одесу співак прибув вперше. В одеському аеропорту Хосе Каррераса зустрічала наша знімальна група.

Комментарии закрыты