Чергова «Жемчужина» несе загрозу одеситам

Чергова «Жемчужина» від сирійського бізнесмена Аднана Ківана несе загрозу Одесі і одеситамЇї будівництво вже розпочате на Каманіна, 16А. Тут плануються 5 будівель від 25 до 32 поверхів. Тепер же мова йде ще й про можливе будівництво хмарочосів по Каманіна, 20, ділянка виставлена на торги і інтерес до неї також проявила будівельна компанія.У неділю, 18 червня на вулиці Каманіна зібралися жителі мікрорайону, щоб вжити рішучих заходів проти забудови вулиці висотками. Нагадаємо, Каманіна — мальовничий куточок Аркадії, з моменту заснування Одеси призначений для приватних дач і малих будівель. Призначений для цього не тільки містобудівниками, але і самою природою, так як вулиця знаходиться поблизу нестабільних морських схилів, до того ж під нею є підземні галереї і крихкий ракушняк. Одесити не можуть байдуже чекати, як вирішиться їх доля. Тому на зустріч в неділю вони запросили представників міської влади та депутатів: радника Одеського міського голови Олега Бриндака та голову комісії з питань ЖКГ, екології та надзвичайних ситуацій Олександра Іваницького.


Мери Одеси та Клайпеди підписали меморандум про розвиток партнерських зв’язків

16 червня в одеській мерії міський голова Геннадій Труханов і мер міста Клайпеда обговорили питання подальшого розвитку двостороннього співробітництва між містами-партнерами в економіці, бізнесі, культурної та соціальної сферах. У свою чергу, литовський гість подякував Геннадію Труханову за проведення днів Литви в Одесі і зазначив, що Одеса і Клайпеда — це не просто міста-побратими, а міста-брати. А вже після офіційної зустрічі, мер Одеси зі своїм колегою з Клайпеди вирушили в Міський сад, де проходили Дні Литви в Одесі. Саме там відбулося підписання важливого партнерського документу — Протоколу про наміри розвитку партнерських зв’язків між Одесою і Клайпедою.


Одеський НПЗ конфіскували в Сергія Курченка

Районний суд Одеси вирішив конфіскувати Одеський нафтопереробний завод в Сергія Курченка. Про це Генеральний прокурор України Юрій Луценко написав на своїй сторінці в Facebook. «В рамках укладення угоди зі слідством районний суд Одеси виніс вирок про спецконфіскацію цілісного майнового комплексу Одеського НПЗ як знаряддя злочину злочинної організації Курченка. Завод перейшов у власність держави в особі Кабінету Міністрів», — зазначив він. Луценко висловив сподівання на швидкий і прозорий аукціон з приватизації даного підприємства. Зазначимо, що Одеський НПЗ з червня 2013 року знаходився у власності Сергія Курченка, який купив його в російської компанії «Лукойл».


Роботи з будівництва скейт-майданчику в парку Шевченка тривають

На карті Одеси скоро з’явиться ще один унікальний спортивний проект. Бетонний скейт-парк, якому немає аналогів в Україні, через кілька місяців відкриється в Парку Шевченка. Подробиці з будмайданчика головного міського об’єкта екстрим-культури — далі в нашому сюжеті.

 

Комментарии закрыты