19 травня на календарі. Інформаційний вівторок станом на 18:00 – у флеш-новинах. В студії працює Аліна Оніка. Вітаю.

ЗМІНИ В ОФОРМЛЕННІ СУБСИДІЙ

З початку року понад 12 тисяч одеситів звернулися за субсидіями. Про це повідомила директор департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради Олена Китайська в ході брифінгу. Зазначимо, з 1 травня цього року в країні проводиться радикальна реформа системи надання субсидій, яка діє з 1995 року. Таким чином — скасовуються майже всі обмеження, пов’язані з майновим становищем сімей, які звернулися за оформленням цього виду допомоги. Детальніше — у наступному матеріалі.

УКРАЇНСЬКІ ТАРИФИ: ДУМКА ОДЕСИТІВ

Першого квітня 2015-го року в Україні почали працювати нові тарифи на житлово-комунальні послуги. Значне подорожчання газу та електроенергії для населення відчули на собі мешканці всієї України. З перших днів встановлення нових тарифів у суспільстві почали говорити про їх необгрунтованість. При Верховній Раді навіть створили спеціальну моніторингову комісію. В результаті  — 15-го травня поточного року прем’єр-міністр Арсеній Яценюк пообіцяв провести міжнародну перевірку, встановлених тарифів відразу чотирма провідними аудиторськими компаніями. За його словами, висновок визнаних професіоналів має зняти будь-які політичні спекуляції. Необґрунтованими і непідйомними нові тарифи називають і одесити. А ось якою має бути ціна на електроенергії і газ, на думку містян, дізнавалися наші кореспонденти.

УВАГА!РОЗШУК!

До уваги громадян! Розшукуються особи, які побили ректора одеського навчального закладу. Слідством Приморського районного відділу міліції міста Одеси проводиться розслідування кримінального провадження за частиною 2 статті 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України, за фактом нанесення тілесних ушкоджень ректору вищого навчального закладу. Подія сталася 13 травня цього  року. На спецлінію «102» з медичного закладу надійшло повідомлення про те, що в Валіховському провулку двоє невідомих побили ректора. Зараз співробітниками міліції розшукуються двоє невідомих. На екранах фотороботи цих злочинців. Прохання до всіх громадян, кому що-небудь відомо про місцезнаходження розшукуваних осіб повідомити за тел .: 779-49-66, або102.

ПРАВО НА МОРАТОРІЙ

До українських новин. Верховна Рада надала урядові право мораторію на виплати зовнішніх боргів. За урядовий законопроект «Про особливості здійснення правочинів з державним, гарантованим державою боргом та місцевим боргом» проголосували 256 народних депутатів. Представляючи народним депутатам урядовий законопроект прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк закликав приватних кредиторів – допомогти Україні реструктуризувати частину держборгу і таким чином зробити реальні кроки з подолання російської агресії.

ДОШКА ГАНЬБИ

«Дошка ганьби». Статистика активності народних депутатів з’явилася на сайті Верховної Ради. Про це повідомив спікер Володимир Гройсман. За його словами, на парламентському сайті відображатиметься статистика голосувань обранців за день, інформація про п’ять останніх голосувань, а також топ-25 найкращих голосувальників і топ-25 – найгірших.

Наразі це вся інформація. Я з вами прощаюсь до завтра. Підіб’ють підсумки сьогоднішнього дня мої колеги о 20:30

 

Комментарии закрыты