Закон про облік тепла і води відсьогодні набуває чинності

Відсьогодні в Україні запроваджується обов’язковий облік тепла і води. Відповідний закон, ухвалений парламентом та підписаний Президентом набуває чинності. За інформацією прес-служби Адміністрації Президента, цим законом запроваджується «обов’язковий облік тепла і води», завдяки чому «населення платитиме лише за спожиті ресурси». Додамо, що нормами цього закону визначено порядок оснащення будівель та окремих приміщень вузлами комерційного обліку, їх обслуговування, заміни та абонентського обліку, особливості зняття показів вузлів обліку та відповідного розподілу обсягу спожитих комунальних послуг, організаційно-правові засади формування рахунків на оплату комунальних послуг. Очікується, що реалізація цього закону дозволить підвищити ефективність функціонування сфер теплопостачання та централізованого водопостачання, створити стимули раціонального використання водних й енергетичних ресурсів, а також сприятиме налагодженню взаємовигідних відносин між споживачами та суб’єктами господарювання, що надають відповідні послуги. Експерти ж вважають, що реалізація норм закону дозволить знизити на три чверті обсяг необлікованих витрат води у внутрішньо-будинкових системах та скоротити споживання теплової енергії протягом 1-3 років у середньому на 15-20%, що, у свою чергу, сприятиме зменшенню споживання газу та скороченню викидів парникових газів.

День ВДВ: святкування в Одесі

День десантника в країнах колишнього СРСР відзначають з 1930 року, коли був створений перший повітряно-десантний загін під Воронежем. Свято в Україні було засновано в 1999 році указом президента Леоніда Кучми. Спочатку він називався Днем аеромобільних військ, проте в 2012 році було вирішено створити на базі повітряно-десантної та аеромобільної військових частин Високомобільні десантні війська. Як відзначили свято в Одесі — розкажуть наші кореспонденти.

Звіт за перше півріччя: надання адміністративних послуг

Невпинну роботу проводить Департамент надання адміністративних послуг Одеської міської ради. 2 серпня в прес-центрі Одесит директор департаменту звітувала про роботу відомства у першому півріччі 2017 року

Значною зміною є збільшення кількості послуг з видачі дозвільних документів з 2,5 до 4% в загальній частці адміпослуг — і це можна назвати дуже позитивною стабільною тенденцією для нашої країни.

За 6 місяців поточного року Департамент отримав 83 294 звернення — що на 27% більше, ніж в аналогічний період минулого року.

Лікарі б’ють на сполох: ситуація з інфекційними захворюваннями

Ситуація з інфекційними захворюваннями у дітей в Україні взагалі та зокрема в Одеській області загрозлива. Не тільки віруси і мікроби є при цьому ворогами дитини. Почастішали випадки, коли самі батьки не дають змоги дитині протистояти захворюванню, відмовляючись від вакцинації. Саме цій проблемі був присвячений круглий стіл «Вакцинуємось свідомо!», який організував 1 серпня департамент охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації.

Комментарии закрыты