За знущання над тваринами загрожує арешт

За погане ставлення до домашніх улюбленців можна опинитись за гратами. Президент Петро Порошенко підписав закон України щодо запровадження гуманного ставлення до тварин. Про це повідомляє прес-служба президента України. Підкреслюється, що Порошенко направив до Кабміну пропозиції щодо вдосконалення окремих положень законодавчих актів України з урахуванням внесених змін. З урахуванням положень нового закону будуть внесені зміни до Кримінального кодексу України. Тепер за знущання над тваринами, вчинені із застосуванням жорстоких методів або з хуліганських спонукань загрожує арешт на строк до 6 місяців або обмеження волі на строк до 3 років. Ті самі дії, вчинені у присутності дитини, караються обмеженням волі на строк від 3 до 5 років або позбавленням волі на той самий строк. Якщо знущання над твариною було скоєно з особливою жорстокістю, або призвело до каліцтва чи загибелі, або вчинене групою осіб, то карається позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.

Межигір’я остаточно повернули у державну власність

Межигір’я остаточно повернули у державну власність. Київський апеляційний суд визнав недійсними договори 2007 року, за якими резиденцію оголосили приватною. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив генеральний прокурор України. Юрій Луценко уточнив, що відповідне рішення за поданням столичної прокуратури судді ухвалили напередодні. Наступний крок – судове рішення про відповідальність президента-втікача Віктора Януковича та його поплічників за незаконну оборудку

День ВДВ: святкування в Одесі

День десантника в країнах колишнього СРСР відзначають з 1930 року, коли був створений перший повітряно-десантний загін під Воронежем. Свято в Україні було засновано в 1999 році указом президента Леоніда Кучми. Спочатку він називався Днем аеромобільних військ, проте в 2012 році було вирішено створити на базі повітряно-десантної та аеромобільної військових частин Високомобільні десантні війська. Як відзначили свято в Одесі — розкажуть наші кореспонденти.

Підбиття підсумків: громадський бюджет

В Одесі підбили підсумки голосування онлайн-платформи «Соціально-активний громадянин». В рамках цього пілотного проекту, жителі нашого міста показали свою готовність до нововведень, а також бажання поліпшити Одесу. Усього на платформі «Соціально активний громадянин» було зареєстровано близько 60 тис одеситів. 40 проектів з 148 перемогли в конкурсі та отримали бюджет, згідно своїм коштОрисам. Результати громадської думки оголосили в прес-центрі «Одесит».

Наступним етапом буде початок бюджетного процесу: сума 100 млн грн, яка виділена на проекти буде розподілена між підрозділами, котрі будуть відповідальні за їх реалізацію.

Лікарі б‘ють на сполох: ситуація з інфекційними захворюваннями

Ситуація з інфекційними захворюваннями у дітей в Україні взагалі та зокрема в Одеській області загрозлива. Не тільки віруси і мікроби є при цьому ворогами дитини. Почастішали випадки, коли самі батьки не дають змоги дитині протистояти захворюванню, відмовляючись від вакцинації. Саме цій проблемі був присвячений круглий стіл «Вакцинуємось свідомо!», який організував 1 серпня департамент охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації.

Комментарии закрыты