Україна у жалобі через події на Львівщині

Україна у жалобі через події на Львівщині. Президент оголосив всеукраїнську жалобу через загибель шахтарів внаслідок вибуху на шахті «Степова». Глава держави висловив співчуття рідним та близьким шахтарів a також доручив Кабінету Міністрів України провести перевірку всіх вугледобувних підприємств щодо забезпечення засобами і дотримання норм безпеки виробництва. За попередніми даними обвал стався внаслідок вибуху метану. Вже відкрито кримінальне провадження, на місці події працює слідчо-оперативна група. Загинуло щонайменше 8 осіб. За останнім повідомленням, на поверхню вже вдалося підняти всіх гірників.

ПриватБанк: стратегія розвитку

19 грудня 2016 року, держава вперше прийняла рішення виступити інвестором системоутворюючого банку, шляхом викупу акцій на 116 млрд гривень. Приват Банк офіційно став державним. Про досягнення фінустанови  на сьогоднішній день, стратегічні завдання на 2017 рік і думки клієнтів — далі в сюжеті.

ОПЗ відновив свою роботу після 2 місяців простою

Після двох місяців простою Одеський припортовий завод запустили в роботу. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив перший заступник директора підприємства Микола Щурик. Він уточнив, що сьогодні завод тільки запустили. Цехи працюють на давальницькій сировині. Крім цього фахівці займаються розробкою всіх можливих варіантів функціонування такого масштабного підприємства. Нагадаємо, раніше, 30 грудня Одеський припортовий завод зупинив свою роботу. У компанії пояснили зупинку роботи високою ціною на газ, який постачає на підприємство НАК «Нафтогаз». Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час чергового засідання українського уряду заявив, що Фонд державного майна винен в тому, що конкурс з продажу Одеського припортового заводу знову провалився.

Питання ЖКГ та екології обговорили в Одеській міськраді

2 березня в Одеській міській раді відбулося засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій. Серед інших на засіданні депутатської комісії були розглянуті питання пожежної та техногенної безпеки міста, а також заслухані звіти департаментів міського господарства та екології за 2016ий рік. З подробицями наш кореспондент.

Комментарии закрыты