Чергова «Жемчужина» — катастрофа для одеситів

20 червня, о 7 годині ранку мешканці будинків, розташованих в районі 1-го, 2-го і 3-го Басейних провулків перекрили рух по вулиці Басейній для транспорту філії «Інфоксводоканал», чий офіс розташований в цьому районі, і технологічного транспорту компанії «Кадорр»,  яка проводить тут будівництво. На такий крок людей змусила піти відчайдушна ситуація, що склалася після того, як під час риття котловану для чергової «Жемчужини» будівельниками «Кадорр» була зруйнована система каналізації ряду будинків, розташованих в цьому районі.

Міський транспорт: нові білоруські тролейбуси

Вулицями Одеси почнуть їздити тролейбуси з Мінська. За рахунок коштів Європейського Банку Реконструкції та Розвитку було проведено конкурс на закупівлю 12-ти метрових тролейбусів для нашого міста. У конкурсі брали участь «Богдан Моторс» і «Белкоммунмаш». Спочатку, планувалося закупити 45 одиниць техніки за 8 мільйонів євро, однак консорціум «Белкомммунмаш» запропонував 47 тролейбусів за ту ж ціну, саме цим забезпечивши собі договір з Одесою. Договір на реалізацію даного проекту буде укладено в найкоротші терміни, відповідно до правил закупівель ЄБРР. У прес-центрі Одесит, директор «Одесміськелектротранс» Дмитро ЖЕман розповів про те коли ж одеситам чекати нових тролейбусів і як зміниться життя міського транспорту з приходом білоруської техніки.

Презентація проектів: соціально активний громадянин

Забезпечити жителів мікрорайону Черемушки доступними спортивними майданчиками, а також реконструювати стару комунальну будівлю в багатофункціональний спортивний зал пропонують одесити в рамках онлайн-платформи «Соціально активний громадянин». Зокрема, як зазначає автор проекту, створення такого спортивного залу дозволить проводити заняття з різних видів єдиноборств, танців та інших видів спорту, що істотно поліпшить стан здоров’я суспільства, як фізичного, так і морального. І спрямований цей проект на всі вікові категорії. Обидва проекти представили в прес-центрі Одесит.

Місяць Рамадан: жінки-мусульманки Одеси

Одеса як багатокультурне місто з великою повагою відноситься до кожної національності та кожного вірування. 19 червня стало незвичайним вечором місяця Рамадану для одеської мусульманської громади: в цей день провели велике святкове розговіння для жінок-мусульманок нашого міста.

Комментарии закрыты