В Україні запрацює новий лоукостер

Два приємних для України питання, обговорили під час засідання Ради регіонального розвитку 20 березня. Позитивною подією стало те, що Україна увійшла в п’ятірку країн, які найдинамічніше розвивають свою промисловість і використовують електрокари в повсякденному житті чи комерції. Також, вже найближчим часом найбільша європейська low-cost авіакомпанія Ryanair запрацює на території України. Перші рейси зі Львова та Києва відбудуться вже наприкінці цієї осені, а вартість квитків буде становити від 20 євро. Насправді, це найбільш значна авіаційна подія для України за останні роки.

Транш відклали через корупцію в Україні

Фракція «Батьківщина» пропонує заслухати у Верховній Раді міністра фінансів Олександра Данилюка та прем`єр-міністра Володимира Гройсмана з приводу перенесення Міжнародним валютним фондом розгляду питання щодо надання Україні чергового кредитного траншу.  Лідер політсили Юлія Тимошенко зазначила, що 20 березня МВФ мав би ухвалити рішення по Україні і вже був підготовлений проект доповіді. Втім, це питання зняли з розгляду, і пов’язано воно не з блокадою перевезення товарів на окуповані території і з них, а з корупцією в Україні. «Виходячи з цих заяв, «Батьківщина» наполягає на реєстрації та розгляді проекту постанови про відставку прем’єр-міністра Володимира Гройсмана» — заявила Юлія Тимошенко. Лідер «Батьківщини» звернулась до Андрія Парубія з вимогою зареєструвати проект постанови. Однак спікер зазначив, що парламент не має такого права.

Дендропарк «Перемоги»: загальноміський суботник

18 березня у дендропарку Перемоги колекцію дерев  поповнили нові насадження. Одесити разом із представниками міської влади та співробітниками комунальних служб зробили свій внесок в озеленення нашого міста.

Кіра Ченчик: зберегти життя

Кірі Ченчик лише два роки. У 2016 їй поставили страшний діагноз: ювенільний мієломоноцитарний лейкоз. Це рідкісний вид лейкозу, при якому єдиний спосіб лікування — пересадка кісткового мозку. В Україні неможливо зробити пересадку від неспорідненого донора, проте наразі Кіру вже чекають в італійській клініці. Щоб мати Кіри мала змогу оплатити таке лікування, благодійна організація «Благовещение» організувала спеціальні ярмарки.

Комментарии закрыты